آیکون 8 Ball Pool)

بازی 8 Ball Pool

5.8.0 برای اندروید
+500M دانلود
4.5
+24M رای
رده سنی

8 Ball Pool APK Download + Mod - دانلود بازی بیلیارد هشت برای اندروید
نسخه معمولی رسمی + مود هک شده بی نهایت (خط لانگ شات)

8 Ball Pool - بیلیارد هشت بهترین بازی بیلیارد جهان است که می توانید آن را با دوستان خود و بازیکنان حرفه ای جهان بازی کنید. شما می توانید این بازی را بر روی گوشی موبایل و تبلت اندروید خود انجام دهید و بهترین بازیکن باشید. مهارت های خود را در بخش تمرین بهتر کنید، در مسابقات 1 در مقابل 1 شرکت کنید، یا برای به دست آوردن غنائم و چوب های بیلیارد منحصر به فرد، وارد مسابقات قهرمانی شوید. چوب و میز بیلیارد خود را سفارشی کنید. در هر رقابت 1 به 1 که بازی می کنید، مقداری سکه به صورت شرط بندی در وسط قرار می گیرند و اگر برنده مسابقه شوید سکه ها متعلق به شما خواهند شد. شما می توانید از این سکه ها برای ورود به مسابقات با رده های بالاتر استفاده کنید یا در فروشگاه بیلیارد کالاهای جدید خریداری کنید.

 

در این بازی بیلیارد اندروید شما همچنین می توانید دوستان خود را به چالش بکشید و آنها را به رقابت دعوت کنید. بازی کردن با دوستان بسیار آسان است و تنها کافیست با حساب Miniclip یا فیس بوک خود وارد شوید و دوستان خود را مستقیماً از داخل بازی به چالش بکشید. سیستم سطح 8 Ball Pool بدان معنی است که شما همیشه با چالش روبرو هستید. برای افزایش رتبه خود می توانید در مسابقات شرکت کنید و به مکان های مسابقه اختصاصی بیشتری دسترسی داشته باشید، جایی که فقط در مقابل بهترین بازیکنان بیلیارد بازی می کنید. در این صفحه می توانید نسخه جدید بازی 8 Ball Pool را با لینک مستقیم از سرورهای پرسرعت رویدفا دانلود کنید. این نسخه رسمی بازی است که از گوگل پلی دریافت می شود و نسخه مود شده نیز به صورت جداگانه در اختیار شما قرار می گیرد.

 

این بازی آنلاین است و برای اجرای آن نیاز به اتصال اینترنت دارید.

آپدیت 8 Ball Pool 5.8.0

It’s time for a new 8 Ball Pool update!
A new great Season is down the road, so download the latest version and enjoy the game at maximum.
Also, we’ve made some tweaks and improvements and solved some pesky bugs, making 8 Ball Pool even smoother for your entertainment!
Download the latest update now to get your hands on the new content! Time to hit the tables!

اطلاعات بیشتر

نسخه
5.8.0
به روز رسانی در
6 خرداد 1401
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
ارائه توسط
Miniclip.com
دریافت از
4.5
+24M در مجموع
5 +18M
4 +2M
3 +1M
2 +415K
1 +1M