آیکون Among Us)

بازی Among Us

2022.7.12 برای اندروید
+500M دانلود
4.3
+13M رای
رده سنی

درباره این بازی

Among Us - امانگ اس یک بازی فوق العاده ساده، جذاب و سرگرم کننده است که در سبک اکشن قرار دارد و توانسته است طرفداران زیادی از سراسر جهان به خود جذب کند. نسخه pc این بازی قبلاً منتشر شده بود و اکنون نسخه موبایل آن نیز به صورت کاملا رایگان عرضه شده است که شامل تمام ویژگی ها و قابلیت های نسخه پی سی آن می باشد. این یک بازی مافیای است که به صورت چند نفره قابل بازی می باشد. شما با چند بازیکن دیگر (بین ۴ تا ۱۰ بازیکن) وارد یک سفینه فضایی می شود. این سفینه دچار نقص فنی می شود و شما نمی توانید از آن خارج شوید. برای حل این مشکل شما باید بخش های آسیب دیده این سفینه را تعمیر کرده و سپس از آن فرار کنید. شما به همین سادگی جان سالم به در نخواهید برد. یک شیاد در میان شما وجود دارد که می‌خواهد تک تک شما را از بین ببرد. شما باید او را پیدا کرده و از سفینه خود اخراج کنید.

 

در طول بازی شاهد نقص های فنی مختلف سفینه خواهد بود که عملیات فرار را برای شما جذاب تر می کند. اگر قبل از شروع بازی شما به عنوان شیاد انتخاب نشوید وظیفه تان مشخص است، و باید با سایر بازیکنان باقی مانده و با یکدیگر در داخل سفینه حرکت کنید. هیچ یک از بازیکنان نمی دانند که شیاد کدام بازیکن است و بازیکنی که نقش شیاد را ایفا می کند باید سعی کند تا حرکات خود را عادی نشان دهد. شیاد به دنبال موقعیتی است که در سریعترین زمان و قبل از تعمیر سفینه بازیکنان دیگر را از بین ببرد. او باید به گونه ای بازیکنان را بکشد که هیچکس متوجه نشود. پس از اینکه اولین بازیکن با یک بازیکن مرده مواجه شود می‌تواند این موضوع را به سایر بازیکنان گزارش دهد. سپس بازیکنان وارد صفحه چت می شوند و با یکدیگر گفتگو می کنند تا بتوانند شیاد را پیدا کنند. در نهایت هر بازیکن با رای دادن می‌تواند انتخاب کند که چه کسی شیاد است. هر بازیکنی که بیشترین رای را کسب کند به بیرون از سفینه پرتاب می شود. اگر او همان شیاد باشد بازیکنان برنده می شود و بازی به اتمام می‌رسد. اگر هم شیاد نباشد این بازیکن بی گناه کشته شده و بازی ادامه پیدا می کند. بازی Among Us در سه حالت به پایان می رسد؛ زمانی که شیاد شناسایی و کشته شود، شیاد بتواند تک تک بازیکنان را از بین ببرد و یا اینکه سفینه تعمیر شده و بازیکنان جان سالم به در ببرند.

 

آغاز و پایان این بازی مدت زیادی طول نمی کشد انجام دادن کارهای مختلف در این بازی بسیار سریع انجام می شود. اگر شیاد بدون دقت و بی توجه به محیط اطراف خود کسی را بکشد و یکی از پلیر ها متوجه این موضوع شود بازی به اتمام میرسد. در صفحه چت بازی Among Us می توانید مانند بازی مافیا از خودتان دفاع کنید و تلاش کنید تا بازیکنان دیگر را متهم جلوه دهید. برای گفتگو با سایر بازیکنان نیازی به تسلط کامل به زبان انگلیسی ندارید. بازیکنان نیز بسیار کوتاه و ساده صحبت می‌کنند و معمولاً می‌توانید به راحتی صحبت های آنها را درک کنید. شما همواره می توانید نسخه جدید بازی امانگ اس را بلافاصله پس از انتشار توسط سازنده با لینک مستقیم از سرورهای پرسرعت رویدفا دانلود کنید.  این نسخه اصلی است که ما از گوگل پلی دریافت می کنیم و برای نصب در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تغییرات جدید

Hotfix for various issues including:

-Added temporary accounts for those with account creation issues using Google Play Accounts
-Mobile achievements are fixed
-Added translations for error pop ups

اطلاعات بازی

نسخه 2022.7.12
تاریخ به‌روزرسانی 21 تیر 1401
حجم 202.3 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 4.4 و بالاتر
تعداد دانلود +500M
رده سنی ۷ سال و بالاتر
ارائه کننده Innersloth LLC
صفحه گوگل پلی com.innersloth.spacemafia

تصاویر بازی

4.3
+13M در مجموع
5 +9M
4 +1M
3 +622K
2 +356K
1 +1M

ارسال دیدگاه جدید