آیکون Buttocks Workout - Hips, Butt Workout

Buttocks Workout - Hips, Butt Workout

1.0.8 برای اندروید
+1M دانلود
4.7
+10K رای
رده سنی

معرفی برنامه Buttocks Workout - Hips, Butt Workout

Buttocks Workout یک برنامه ورزش باسن و تمرینات باسن است. می خواهید چربی باسنتان را بسوزانید؟ باسن بزرگتری می خواهید؟ تمرینات ورزشی بسیار مؤثر باسن، کمک می کند سریع تر از سایر تمرینات ورزشی، باسنی زیبا داشته باشید! فقط با چند دقیقه در روز در 4 هفته باسنی زیباتر خواهید داشت!

 

برنامه های ورزشی برای اهداف مختلف

سوزاندن چربی باسن - برای کسانی که می خواهند چربی باسنشان را کاهش دهند و باسنی سفت و خوش فرم داشته باشند.

باسنی بزرگتر - برای کسانی که می خواهند باسنی بزرگتر داشته باشند. این برنامه روی ساخت چربی بیشتر و گردتر باسن کار می کند بدون آنکه حجم ران ها را افزایش دهد.

 

هر برنامه ورزشی دو سطح شدت دارد که یک مربی بدنسازی حرفه ای همه آن ها را طراحی کرده است. این برنامه برای تازه کارها مناسب است، شروع با آن آسان است و برای هر دو گروه ورزشکاران مبتدی و حرفه ای مناسب است.

 

بدون نیاز به تجهیزات

تمرینات متنوع، کوتاه و مؤثر که هر روز با آن عرق می کنید و ورزش روزانه برایتان جالب و آسان می شود. بدون نیاز به تجهیزات و باشگاه ورزشی، فقط با وزن بدنتان در خانه و هر جا و هر زمان ورزش کنید.

 

ورزش با موسیقی

ورزش با موسیقی انگیزه تان را ۳۵٪ افزایش می دهد! می توانید با موسیقی برگزیده ما ورزش کنید یا با موسیقی دلخواه در تلفنتان.

 

سفارشی سازی برنامه ورزشی

ایجاد برنامه ورزشی روزانه از صدها تمرین ورزشی. می توانید تمرینات را جایگزین کنید، ترتیب آن ها و زمان استراحت را تغییر دهید و غیره. با یادآور تمرینات ورزشی، منظم تر خواهید بود و ورزش روزانه را فراموش نخواهید کرد.

 

نکات مربی و ویدئوهای آموزشی

تصاویر متحرک، ویدئو و دستورالعمل مفصل در حین ورزش شما را راهنمایی خواهد کرد. سریع شروع به کار کنید و به نتایج مطلوب برسید. درست مثل اینکه یک مربی ورزش خصوصی در جیبتان داشته باشید!

 

سایر ویژگی های عالی

- تمرینات ورزشی سریع و مؤثر برای داشتن باسنی زیبا

- سوزاندن چربی، فرم دهی به باسن برای سفت و گرد شدن و بزرگتر شدن آن

- برنامه های روزانه نرمش و کشش

- افزایش مرحله به مرحله ی شدت تمرینات

- ردیابی روند کاهش وزن و کالری سوزانده شده

- کاهش وزن با مربی خصوصی تان

- تمرینات ورزشی باسن، ورزش باسن، تمرینات کاهش چربی، تمرینات سوزاندن چربی، تمرینات افزایش حجم باسن برای بانوان، تمرینات ورزشی کاهش وزن، برنامه بدنسازی رایگان برای کاهش وزن بانوان، تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن باسن

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.0.8
به روز رسانی در
۹ دی ۱۳۹۸
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1M
حجم فایل
17.88 مگابایت
ارائه توسط
Leap Fitness Group
دریافت از
Contains ads
4.7
+10K در مجموع
5 +8K
4 724
3 283
2 96
1 257