آیکون Clash Royale)

بازی Clash Royale

3.2872.2 برای اندروید
+100M دانلود
4.5
+34M رای
رده سنی

Clash Royale - در بازی کلش رویال وارد میدان نبرد شوید! سازندگان بازی کلش اف کلنز یک بازی چند نفره و هم‌زمان با نقش‌آفرینی خانواده سلطنتی، شخصیت‌های مورد علاقه شما در Clash of Clans و بسیاری دیگر را ایجاد کرده‌اند.

 

تعداد زیادی کارت با نقش نیروها، طلسم‌ها و قوای دفاعی جنگ قبایل که می‌شناسید و دوست دارید، و همچنین خانواده سلطنتی: شاهزاده‌ها، شوالیه‌ها، بچه اژدهاها و بیشتر را جمع‌آوری کنید و ارتقا دهید. پادشاه و شاهزاده‌های دشمن را از برج‌هایشان درهم بکوبید تا رقبا را شکست دهید و جام‌ها، تاج‌ها و افتخار را در میدان جنگ کسب کنید. قبیله‌ای تشکیل دهید تا کارت‌ها را به اشتراک بگذارید و جامعه جنگی خودتان را بسازید.

 

خانواده سلطنتی Clash را به سوی پیروزی هدایت کنید!

 

شما همواره می توانید دانلود بروزرسانی کلش رویال را زودتر از همه جا از سایت رویدفا انجام دهید. بنابراین با دریافت آپدیت جدید کلش رویال از جدیدترین قابلیت های این بازی استراتژیک اندروید محبوب مطلع خواهید شد و بهره خواهید برد. اگر به هر دلیل با دانلود کلش رویال از گوگل پلی مشکل دارید نگران نباشید. شما می توانید بلافاصله پس از انتشار آپدیت بازی کلش رویال، این بازی را با لینک مستقیم و سرعت بالا از همین صفحه دانلود کنید. همچنین اگر به دنبال دانلود بازی کلش رویال هک شده یا مود شده هستید باید بگوییم که نسخه متصل به سرور اصلی آن وجود ندارد. دلیل آن هم آنلاین بودن این بازی است و در صورت دانلود نسخه های مود شده این بازی به سرورهای خصوصی متصل خواهید شد و امکان سرقت اکانت شما وجود دارد. پس توصیه میکنیم با دانلود نسخه اصلی بازی کلش رویال با خیال راحت بازی کنید و لول خود را بالا ببرید.

 

لطفاً توجه کنید! دانلود Clash Royale و بازی کردن آن رایگان است اما برخی از موارد بازی را می‌توان با پول واقعی نیز خریداری کرد. اگر نمی‌خواهید از این ویژگی استفاده کنید، لطفاً با رفتن به تنظیمات در برنامه فروشگاه Google Play خود، برای خریدها محافظت از طریق رمز عبور تنظیم کنید. همچنین بر اساس شرایط خدمات و خط​مشی حریم خصوصی ما، برای دانلود یا بازی Clash Royale باید حداقل ۱۳ سال سن داشته باشید.

 

اتصال به شبکه نیز ضروری است.

 

ویژگی‌های بازی Clash Royale:

● با بازیکنان در سرتاسر جهان به‌طور همزمان دوئل کنید و جام‌های آنها را بگیرید

● برای به دست آوردن پاداش‌ها، جمع کردن کارت‌های جدید قدرتمند و ارتقای کارت‌های موجود صندوق کسب کنید

● برج‌های رقبا را خراب کنید و تاج‌ها را ببرید تا صندوق‌های تاج قهرمانی را به دست آورید

● مجموعه کارت‌های خودتان را با خانواده سلطنتی Clash Royale با هزاران نیرو، طلسم و دفاع مورد علاقه‌تان در جنگ قبایل بسازید و ارتقا دهید

● بالاترین دسته کارت خود را برای شکست دادن رقیبان بسازید

● از طریق چندین میدان جنگ، تمام مسیر را به بالا پیش بروید

● قبیله‌ای تشکیل دهید تا کارت‌ها را به اشتراک بگذارید و جامعه جنگی خودتان را بسازید

● هم‌قبیله‌ای‌ها و دوستانتان را در یک دوئل خصوصی به مبارزه بطلبید

● با تماشای بهترین دوئل‌ها در تلویزیون سلطنتی تاکتیک‌های جنگی مختلفی بیاموزید

 

پشتیبانی

با مشکلی مواجه هستید؟ از پشتیبانی سایت کلش رویال به آدرس http://supercell.helpshift.com/a/clash-royale/ یا http://supr.cl/ClashRoyaleForum بازدید کنید یا در بازی با رفتن به تنظیمات > راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

 

خط​مشی حریم خصوصی:

http://supercell.com/en/privacy-policy/

 

شرایط خدمات:

http://supercell.com/en/terms-of-service/

 

راهنمای والدین:

http://supercell.com/en/parents/

اطلاعات بیشتر

نسخه
3.2872.2
به روز رسانی در
31 خرداد 1401
رده سنی
۷ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
ارائه توسط
Supercell
دریافت از
4.5
+34M در مجموع
5 +26M
4 +3M
3 +1M
2 +501K
1 +2M