آیکون Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder

6.08.6 برای اندروید
+100M دانلود
3.9
+2M رای
رده سنی

معرفی برنامه Automatic Call Recorder

با اپلیکیشن Automatic Call Recorder هر تماسی که مایل بودید را ضبط کنید و تماسی که می خواهید ذخیره کنید را انتخاب کنید. شما می توانید تنظیم کنید کدام تماس ضبط و کدام تماس نادیده گرفته شود. به موارد ضبط شده گوش دهید، به آنها نوشته بیافزایید و به اشتراک بگذارید. ادغام با Google Drive™ و Dropbox اجازه می دهد تماس ها در فضای ابری نیز ذخیره و همگام سازی شود.

 

لطفاً توجه داشته باشید ضبط تماس در برخی هدفون ها عمل نمی کند و می تواند باعث کیفیت ضبط نامناسب شود. در صورتی که در ضبط به مشکلی برخوردید یا می خواهید کیفیت ضبط را افزایش دهید، سعی کنید از منبع صدای دیگری ضبط کنید یا حالت روشن بودن خودکار بلندگو را انتخاب کنید. تماس های ضبط شده در صندوق ورودی ذخیره می شوند. شما می توانید پوشه موارد ضبط شده مقصد را در کارت SD خارجی نیز انتخاب کنید. شما می توانید اندازه صندوق ورودی را تنظیم کنید. تعداد تماس های ذخیره شده تنها با توجه به حجم حافظه دستگاه شما محدود است. اگر به این نتیجه رسیدید که مکالمه ای مهم است، آن را ذخیره کنید تا در پوشه تماس های ذخیره شده نگهداری شود. در غیر این صورت، هنگام پر شدن صندوق ورودی توسط تماس های جدید، موارد ضبط شده قدیمی حذف خواهند شد. شما می توانید منوی خلاصه تماس همراه با گزینه ها را فعال کنید تا فوراً پس از تماس ظاهر شود. موارد ضبط شده را بر اساس مخاطب، شماره تلفن یا نوشته جستجو کنید.

 

سه تنظیم پیش فرض برای ضبط خودکار وجود دارد:

ضبط همه چیز (پیش فرض) - این تنظیم تمام تماس ها به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب کردید که نادیده گرفته شوند را ضبط می کند.

نادیده گرفتن همه چیز - این تنظیم هیچ تماسی را ضبط نمی کند، به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب کردید که ضبط شوند.

نادیده گرفتن مخاطبین - این تنظیم تمام تماس ها از طرف افرادی که در مخاطبین شما نیستند - به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب کردید که ضبط شوند - را ضبط می کند.

 

این برنامه دارای تبلیغات است.

آپدیت Automatic Call Recorder 6.08.6

UI improvements
Bug fixes

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
6.08.6
به روز رسانی در
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.0 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
9.99 مگابایت
ارائه توسط
Appliqato
دریافت از
Contains ads
3.9
+2M در مجموع
5 +1M
4 +353K
3 +146K
2 +73K
1 +203K