آیکون Crazy Chef: Fast Restaurant Cooking Games

بازی Crazy Chef: Fast Restaurant Cooking Games

1.1.48 برای اندروید
+10M دانلود
4.6
+198K رای
رده سنی

معرفی بازی Crazy Chef: Fast Restaurant Cooking Games

Crazy Chef - آشپز دیوانه نام یک بازی آشپزی رایگان جدید است که در آن می توانید از آشپزی کردن و سرو غذا در رستوران های سراسر جهان لذت ببرید. در این بازی آشپزی اعتیادآور هر چقدر سریع آشپزی کنید بیشتر سرگرم می شوید. در این بازی برای عبور سریع تر از مراحل باید غذا و ظروف آشپزخانه را با نظم هوشمندانه‌ای ارتقا دهید. برای آشپزی کردن ضربه بزنید و به سرعت سفارش مشتریان خود را آماده کنید. شانس تبدیل شدن به یک آشپز برتر کلاس جهانی را از دست ندهید. در این بازی آشپزی افسانه‌ای که توسط متخصصان برتر بازی های آشپزی تولید شده است، از پخت و پز و مدیریت زمان لذت ببرید. این بازی آسان ترین گیم پلی را دارد، عملیات در آن به راحتی و به صورت روان انجام می شود و بهترین تجربه بازی را خواهید داشت. تعداد زیاد مراحل این بازی باعث می‌شود که شما به استاد آشپزی تبدیل شوید. به روش های مختلفی مانند سرخ کردن، پختن، جوشاندن، بخار پز کردن و سیخ کشیدن، غذاها را آماده کنید. نوشیدنی های متنوع و خاص را مخلوط و میکس کنید. به مشتریان خود سرویس صبحانه، ناهار و شام بدهید. دونات و کوکی بپزید و همبرگر های کبابی و استیک های خوشمزه آماده کنید. قهوه، بستنی و انواع نوشیدنی ها را درست کنید.

 

در بازی Crazy Chef برای ارتقا دادن مهارت های آشپزی خود و همچنین ارائه خدمات بهتر به مشتریان، در هر مکان و هر زمان آشپزی کنید. به سفارش مشتریان خود سریع رسیدگی کنید تا سفارش‌های آنها به موقع آماده شود. آنها را راضی نگه دارید تا لایک های آن ها را به دست آورید. تا آنجا که می توانید سکه کسب کنید تا وسایل آشپزخانه و غذا را جدید و به روز کنید. رستوران های بیشتری را باز کنید تا بتوانید طرز تهیه غذا های درجه یک سراسر جهان را نیز بیاموزید. برای دریافت پاداش می توانید وظایف و دستاوردها را تکمیل کنید. همچنین برای به دست آوردن سکه های بیشتر می توانید کار اضافی انجام دهید. بیشتر بازی های آشپزی مخصوص دختران هستند، اما این بازی هرگز فقط دخترانه نیست و پسران نیز می توانند با این بازی آشپزی جدید، رایگان و اعتیاد آور، سرگرمی زیادی داشته باشند. آپدیت های این بازی با رستوران‌ها، ظروف و مراحل جدید منتشر می شود که شما می توانید جدیدترین نسخه آن را همواره از سرورهای پر سرعت رویدفا دانلود کنید.

آپدیت Crazy Chef: Fast Restaurant Cooking Games 1.1.48

A new version of Crazy Chef is available!
- The Valentine's Day version is available now! Participate in the event to unlock more special rewards. Update and get ready now!
- Added limited edition album. Complete the Valentine's Day album to get more rewards.
- Other optimization and adjustment, improve game performance and optimize gaming experiences.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.1.48
به روز رسانی در
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
136.19 مگابایت
ارائه توسط
Casual Joy Games
دریافت از
ملاحظات
Contains ads
4.6
+198K در مجموع
5 +164K
4 +16K
3 +6K
2 +3K
1 +7K