آیکون BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

7.1.021 برای اندروید
+100M دانلود
4.4
+4M رای
رده سنی

معرفی برنامه BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

BeautyPlus یک برنامه دوربین است که تصاویر روزمره شما را به عکس های بی عیب و قابل اشتراک گذاری تبدیل می کند. بیوتی پلاس مجموعه ای از ابزار ویرایش عکس ساده و در عین حال قدرتمند را ارائه می دهد تا عکاسی و فیلمبرداری سلفی خود را به سطح بعدی برسانید. برنامه BeautyPlus امکاناتی مانند ویرایش عکس، افکت های هنری، فیلترهای واقعیت افزوده و موارد دیگر را به کاربران خود ارائه می دهد. بنابراین، بیایید آماده شوید تا بهترین عکس سلفی خود را در حساب رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید!

 

گرفتن سلفی های عکس و فیلم با ظاهر زیبا و طبیعی هرگز آسان تر از این نبوده است. با استفاده از اپلیکیشن BeautyPlus می توانید علائم آکنه و جوش را از بین ببرید، پوستی صاف داشته باشید، چشم های درخشان تر داشته باشید، دندان های خود را سفیدتر کنید، رنگ چشم خود را تغییر دهید، فیلترها و جلوه های ویژه اضافه کنید، عکس ها را تار کنید و بسیاری از کارهای دیگر انجام دهید.

 

BeautyPlus با هنرمندان مشهور آرایش، عکاسان و افراد حقیقی مثل شما همکاری کرده است تا یک برنامه ویرایش عکس کامل را بسازید. ابزاری که استفاده از آن بسیار ساده است و سلفی های بی عیب و نقص ارائه می دهد. در نرم افزار بیوتی پلاس، ویرایش های سلفی بسیار دقیق انجام می گیرد و هیچ کس گمان نمی کند که از یک برنامه استفاده کرده باشید و به شما امکان می دهد زیبایی طبیعی خود را بدون فیلترهای خشن و زننده نشان دهید.

آپدیت BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera 7.1.021

Introducing our brand-new homepage! Download BeautyPlus now to discover cool functions, trendy effects and fun selfie stickers!

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
7.1.021
به روز رسانی در
۱۶ تیر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
71.22 مگابایت
ارائه توسط
Meitu (China) Limited
دریافت از
Contains ads
4.4
+4M در مجموع
5 +3M
4 +783K
3 +332K
2 +109K
1 +204K