آیکون زاپیا Zapya

زاپیا Zapya

5.9.5 (US) برای اندروید
+50M دانلود
4.5
+590K رای
رده سنی

معرفی برنامه زاپیا Zapya

Zapya - با زاپیا به سرعت فایل ها را با استفاده از بهترین برنامه انتقال فایل به اشتراک بگذارید. برنامه زاپیا به راحتی استفاده می شود و از انتقال در اندروید، ایفون و سایر سیستم عامل ها نیز پشتیبانی می کند.

 

میخواهید فایل های خود را ارسال کنید اما اینترنت ندارید؟ مشکلی نیست؛ زاپیا این امکان را می دهد که بدون نیاز به WiFi یا اینترنت موبایل، از اندروید، ایفون و کامپیوتر فایل انتقال دهید.

 

استفاده از زاپیا نه تنها رایگان است و هیچ هزینه ای برای کاربر ندارد، بلکه از 20 زبان نیز پشتیبانی می کند. انتقال فایل هرگز آسانتر از این نبوده است!

 

با استفاده از یکی از چهار روش آسان موجود در زاپیا، انتقال فایل را شروع کنید. گروه بسازید و دیگران را به آن دعوت کنید، یک QR کد شخصی برای دیگران بسازید تا اسکن کنند، گوشی خود را تکان دهید تا به گوشی دیگر متصل شود، یا فایل ها را به آسانی برای اطرافیان خود ارسال کنید.

 

ویژگی های برنامه زاپیا - Zapya

 

ارسال فایل های حجیم

هنگامی که نیاز به انتقال پوشه های فراوان دارید، به غیر از زاپیا را نگاه نکنید. شما می توانید چندین فایل بزرگ را با یک کلیک به اشتراک بگذارید!

 

تعویض گوشی

گوشی جدید خریده اید و می خواهید به آن منتقل شوید؟ نسخه پشتیبان تهیه کنید و به راحتی همه فایل ها را به یکباره از دستگاه قدیمی خود به دستگاه جدید منتقل کنید.

 

گزینه "نصب همه"

اکنون می توانید از فایل های APK موجود در کامپبوتر خود، گوشی دوستتان، یا گوشی قدیمی خود انتخاب کنید و تمام اپلیکیشن های مورد نظر خود را همزمان با گزینه Install All روی دستگاه خود دریافت کنید.

آپدیت زاپیا Zapya 5.9.5 (US)

1. Enhance Modes of Bluetooth Connection;
2. Fix bugs

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
5.9.5 (US)
به روز رسانی در
۹ مرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
13.89 مگابایت
ارائه توسط
Dewmobile, Inc
دریافت از
Contains ads
4.5
+590K در مجموع
5 +461K
4 +61K
3 +29K
2 +12K
1 +24K