آیکون Garena Free Fire: Kalahari

بازی Garena Free Fire: Kalahari

1.59.5 برای اندروید
دانلود فایل نصب (45.8 مگابایت) دانلود فایل دیتا (619.8 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.dts.freefireth حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+500M دانلود
4.3
+78M رای
رده سنی

معرفی بازی Garena Free Fire: Kalahari

Free Fire - فری فایر یک بازی تیراندازی بقا نهایی برای موبایل است. هر بازی 10 دقیقه ای شما را در جزیره ای دور دست قرار می دهد که در مقابل 49 بازیکن دیگر قرار دارید و همه به دنبال بقا و زنده ماندن خود هستند. در بازی فری فایر بازیکنان آزادانه نقطه آغاز خود را انتخاب می کنند و با چتر نجات در آن منطقه فرود می آیند. هدف بازیکنان این است که تا حد امکان در منطقه امن بمانند. برای اکتشاف نقشه وسیع با وسایل نقلیه رانندگی کنید، خودتان را در سنگرها پنهان کنید، یا در پشت علف ها مخفی شوید.

 

در این بازی اکشن اندروید شما تیراندازی بقا را به شکل اصلی آن تجربه خواهید کرد. در جستجوی اسلحه باشید، در منطقه بازی بمانید، دشمنان خود را غارت کنید و آخرین فردی باشید که زنده مانده است. تیم های حداکثر 4 نفره ایجاد کنید و در همان لحظه اول از طریق چت صوتی با تیم خود ارتباط برقرار کنید. مانند بازی Call of Duty به ندای وظیفه پاسخ دهید و دوستان خود را به سمت پیروزی سوق دهید و آخرین تیمی باشید که باقی می ماند.

 

حالت بازی سریع گام 4v4 این بازی اکنون به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته باز است! اقتصاد خود را مدیریت کنید، سلاح بخرید و تیم دشمن را شکست دهید. بازی Free Fire دارای گرافیک واقعی و روان است که کنترل های آسان برای استفاده و گرافیک بدون اشکال این بازی، بهترین تجربه بقا که در تلفن همراه پیدا خواهید کرد را به شما ارائه می کند تا نام خود را در میان افسانه ها جاودانه سازید.

 

در این صفحه شما می توانید دانلود بازی Garena Free Fire را همراه با دیتا و با لینک مستقیم انجام دهید. آموزش نصب بازی فری فایر نیز به شما ارائه شده است تا بتوانید بلافاصله پس از انتشار نسخه جدید این بازی، آن را به سادگی و سریع تر از همه دانلود و نصب کنید.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.59.5
به روز رسانی در
۲۰ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
حجم فایل
665.64 مگابایت
ارائه توسط
GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
دریافت از
4.3
+78M در مجموع
5 +59M
4 +5M
3 +2M
2 +1M
1 +8M