آیکون FIFA Soccer

بازی FIFA Soccer

14.2.01 برای اندروید
+100M دانلود
4.2
+7M رای
رده سنی

معرفی بازی FIFA Soccer

FIFA Soccer یک بازی فوتبال پرطرفدار است که در آن می توانید دوستان خود را در مسابقات واقعی 11v11 به چالش بکشید. برای اولین بار در بازی فوتبال هیجان انگیز FIFA Mobile، به صورت رو در رو با دوستان خود بازی کنید! تیم نهایی خود را بسازید، به هر بازیکن آموزش دهید که یک فوق ستاره باشد و سپس به یک لیگ بپیوندید و یا از طریق رویداد جدید تور جهانی World Tour در بیش از 650 رویداد بازی کنید. در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا برای کسب پاداش یا صعود از جدول رده بندی جهانی در مسابقات فوتبال هفتگی و ماهانه از جمله ال کلاسیکو و سایر دربی های برتر شرکت کنید.

 

در این بازی فوتبال اندروید باید یک تیم فوتبال را کنترل کنید و آن را به موفقیت برسانید. تیم اصلی و تیم دوم خود را جمع آوری کنید و در مسابقات مختلف شرکت کرده و با حریفان خود رقابت کنید. از بین تعداد زیادی تیم و بازیکنان فوتبال واقعی انتخاب کنید. با خرید و فروش بازیکنان فوتبال، تیم رویایی خود را بسازید. یک برنامه تمرینی تهیه کنید و بازیکنان خود را ارتقا دهید. با پیروز شدن در مسابقات فوتبال، رتبه تیم خود را افزایش دهید.

آپدیت FIFA Soccer 14.2.01

We’ve made some minor improvements behind the scenes. Hope you’re enjoying the new Season! Follow us @EAFIFAMOBILE on Twitter to stay up-to-date on all things FIFA Mobile.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
14.2.01
به روز رسانی در
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
6.0
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
88.77 مگابایت
ارائه توسط
ELECTRONIC ARTS
دریافت از
4.2
+7M در مجموع
5 +4M
4 +785K
3 +401K
2 +191K
1 +881K