آیکون Mimo: Learn coding in HTML, CSS, JavaScript & more

Mimo: Learn coding in HTML, CSS, JavaScript & more

2.24 برای اندروید
دانلود فایل نصب (21.6 مگابایت)

آموزش نصب

  • برنامه Split APKs Installer (SAI) را دانلود و نصب کنید.
  • دکمه Install APKs را بزنید و فایل Zip دانلود شده را انتخاب کنید.
  • برای شروع مراحل نصب، دکمه Select را بزنید.
+1M دانلود
4.7
+150K رای
رده سنی

معرفی برنامه Mimo: Learn coding in HTML, CSS, JavaScript & more

با Mimo می توانید برنامه نویسی و ساخت وب سایت ها و اپلیکیشن ها را فقط با اختصاص پنج دقیقه در روز یاد بگیرید. شما زبان های برنامه نویسی مانند Python، JavaScript، Java، HTML، CSS، Swift، Kotlin، C ++، SQL، PHP، C# و موارد دیگر را یاد خواهید گرفت! دوره ها و دروس برنامه نویسی موجود در این برنامه، حتی بدون داشتن دانش و تجربه برنامه نویسی قبلی، برای همه مناسب است.

 

میمو یادگیری کدنویسی و ورود به علم کامپیوتر را تا حد امکان سرگرم کننده و آسان می کند. با برنامه آموزشی "Learn to Code"، می توانید وب سایت هایی با HTML، CSS و JavaScript بسازید. با برنامه درسی "Data Science with Python"، می آموزید که چگونه داده ها را با Python و SQL تجزیه و تحلیل کنید، و حتی یاد می گیرید که Google و Netflix چگونه از داده های بزرگ (بیگ دیتا) برای توصیه کردن وب سایت یا فیلم استفاده می کنند.

 

برنامه نویسی برای مبتدیان و برنامه نویسان حرفه ای

 

با اختصاص فقط پنج دقیقه در روز، کلاس های کدنویسی را خواهید گذراند و اصول اولیه JavaScript، HTML، CSS، Python و SQL را یاد خواهید گرفت. در طول راه، وب سایت ها و برنامه ها را با نوشتن کد واقعی ایجاد خواهید کرد. برنامه درسی شما شامل تمرین هایی کوتاه است که امکان شروع بدون هیچ گونه دانش قبلی را فراهم می کند اما در عین حال برای کد نویسان حرفه ای نیز مناسب و جالب است.

 

نیازی به ترس از کد نویسی نیست: می توانید کدنویسی کنید! و ما خوشحال خواهیم شد اگر شما به میلیون ها کدنویس که در حال یادگیری برنامه نویسی و علوم داده با دوره های Mimo هستند، شما را در مسیر سفر به برنامه نویسی شخصی راهنمایی کنیم!

آپدیت Mimo: Learn coding in HTML, CSS, JavaScript & more 2.24

No compiler errors here! We've worked on improving and developing new features to help you have the smoothest learning journey possible. Happy coding!

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.24
به روز رسانی در
۲۷ خرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
5.0 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1M
حجم فایل
25.93 مگابایت
ارائه توسط
Mimohello GmbH
دریافت از
Contains ads
4.7
+150K در مجموع
5 +115K
4 +19K
3 +5K
2 +2K
1 +8K