آیکون Google Fit: Health and Activity Tracking

برنامه Google Fit: Health and Activity Tracking

2.33.56-130 برای اندروید
+50M دانلود
3.8
+369K رای
رده سنی

معرفی برنامه Google Fit: Health and Activity Tracking

Google Fit - با گوگل فیت جدید زندگی سالم تر و فعال تری داشته باشید!

 

دانستن اینکه به چه میزان و چه نوع فعالیتی برای سالم ماندن نیاز دارید دشوار است. به همین دلیل است که Google Fit با «سازمان بهداشت جهانی» (WHO) و انجمن قلب آمریکا (AHA) همکاری می کند تا دو هدف فعالیتی را که به بهبود سلامتتان کمک می کند، برایتان به ارمغان بیاورد: «دقایق فعال بودن و امتیاز قلب»

 

• دقایق فعال بودن

وقتی صحبت از سلامت شما می شود، مهم است که بیشتر حرکت کنید و کمتر بنشینید. بابت همه فعالیت هایتان «دقایق فعال بودن» کسب کنید و برای ایجاد تغییرات کوچک و سالم تر در طول روز انگیزه کسب کنید؛ تغییراتی مانند ملاقات با دوستان در حین پیاده روی به جای نوشیدن قهوه یا بالا رفتن از پله به جای سوار شدن در آسانسور.

 

• امتیاز قلب

فعالیت هایی که باعث افزایش ضربان قلبتان می شود، مزایای فوق العاده ای برای سلامت قلب و ذهن شما دارد. بابت هر دقیقه فعالیت متوسط مانند بالا بردن سرعت قدم ها هنگامی که با سگتان پیاده روی می کنید، یک «امتیاز قلب» کسب و کنید و بابت فعالیت های شدیدتر مانند دویدن، امتیاز دو برابر کسب کنید. تنها با 30 دقیقه پیاده روی سریع در پنج روز هفته به میزان فعالیت فیزیکی توصیه شده توسط WHO و AHA می رسید که ثابت شده است خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد و کیفیت خواب و سلامت عمومی روان را بهبود می بخشد.

 

‏Google Fit در موارد زیر هم به شما کمک می کند:

 

ردیابی تمرینات ورزشی از تلفن یا ساعت

هنگام ورزش کردن آماری فوری دریافت کنید و آمار بی درنگ مربوط به فعالیت های دویدن، پیاده روی و دوچرخه سواری خود را ببینید. Fit از حسگرهای تلفن Android شما یا حسگرهای ضربان قلب ساعت هوشمند Wear OS by Google برای ثبت سرعت، مسیر و سایر موارد استفاده می کند.

 

نظارت بر اهداف

پیشرفت روزانه تان در کسب «دقایق فعال بودن» و «امتیاز قلب» را مشاهده کنید. اهدافتان هر رو محقق می شود؟ براساس پیشرفت فعالیت و هدفتان، Google Fit در تنظیم هدف هایتان به شما کمک می کند تا بتوانید برای داشتن قلب و ذهنی سالم تر همچنان خود را به چالش بکشید.

 

همه حرکاتتان را بشمارید

اگر در طول روز می دوید، پیاده روی یا دوچرخه سواری می کنید، گوشی اندروید یا ساعت هوشمند Wear OS by Google به طور خودکار فعالیت هایتان را تشخیص می دهد و به دفتر Google Fit اضافه می کند تا مطمئن شوید که بابت هر حرکت اعتبار دریافت می کنید. از تمرین ورزشی دیگری لذت می برید؟ آن را از فهرست فعالیت هایی ازقبیل پیلاتس، پاروزنی یا اسپینینگ انتخاب کنید و Google Fit تمام «امتیازات قلب» و «دقایق فعال بودن» را که کسب کرده اید ردیابی می کند.

 

مربی مناسب خود را دریافت کنید

نکته های سفارشی شده و آموزش های قابل اجرا مانند تنظیمات اهداف توصیه شده براساس فعالیتتان دریافت کنید

 

به برنامه ها و دستگاه های دلخواهتان متصل شوید

‏Fit می تواند اطلاعاتی را از بسیاری از برنامه ها و دستگاه های دلخواهتان برای شما نمایش دهد تا نمای کلی از سلامتتان داشته باشید و ردیابی پیشرفتتان را از دست ندهید. این برنامه ها و دستگاه ها شامل Lifesum، ‏Wear OS by Google، ‏Nike+، ‏Runkeeper، ‏Strava، ‏MyFitnessPal، ‏Basis، ‏Sleep as Android،‏Withings،‏Xiaomi Mi bands و بسیاری برنامه های دیگر می شود.

 

هر زمان خواستید وارد شوید

عکسی فوری از سابقه فعالیتتان در Fit و برنامه های ادغام شده در دفتر دوباره طراحی شده مشاهده کنید.

 

درباره Google Fit بیشتر بدانید و فهرستی از برنامه های پشتیبانی شده را در www.google.com/fit مشاهده کنید.

آپدیت Google Fit: Health and Activity Tracking 2.33.56-130


• Try the updated Google Fit experience that's designed around helping you reach your health and fitness goals!

• Easily track your Heart Points alongside your step count throughout the day

• Check out our new bolder and brighter design on the Google Fit mobile and watch app

• See new and delightful celebrations when you complete your daily goals

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.33.56-130
به روز رسانی در
۲۳ خرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
6.0 وبالاتر
رده سنی
-
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
12.74 مگابایت
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
3.8
+369K در مجموع
5 +172K
4 +77K
3 +43K
2 +26K
1 +49K