آیکون Maps - Navigate & Explore

برنامه Maps - Navigate & Explore

10.15.3 برای اندروید
+5,000M دانلود
4.3
+12M رای
رده سنی

معرفی برنامه Maps - Navigate & Explore

Google Maps - با گوگل مپ سریعتر و آسان تر در جهان خود حرکت کنید. بیش از 220 کشور و منطقه نقشه برداری شده اند و صدها میلیون شغل و مکان بر روی نقشه قابل مشاهده هستند. با نصب Google Maps می توانید مسیریابی GPS، ترافیک و اطلاعات حمل و نقل را در زمان واقعی بدست آورید و با دانستن اینکه در کجا غذا بخورید، بنوشید و بروید، محل های مختلف اطراف خود را کشف کنید. مهم نیست که در کدام قسمت از جهان هستید.

 

برنامه نقشه های گوگل اطلاعات ترافیک را به صورت لحظه ای به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید اطلاعات حمل و نقل اتوبوس و قطار خود را دریافت کنید. با مسیریابی خودکار بر اساس ترافیک زنده، حوادث جاده ای و بسته شدن جاده ها، در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

رستوران های محلی، رویدادها و فعالیت هایی که برای شما مهم هستند را پیدا کنید. شما می توانید یک لیست از مکان های مورد علاقه خود ایجاد کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید مکان هایی که بازدید کرده اید را نقد و بررسی کنید. برای آن مکان عکس اضافه کنید و جاده ها و مکان های نا پیدا را اضافه کنید.

 

در گوگل مپ می توانید از نقشه های آفلاین برای جستجو و مسیریابی بدون اتصال به اینترنت استفاده کنید. از نمای خیابان (Street View) و تصاویر داخلی برای رستوران ها، مغازه ها، موزه ها و موارد دیگر استفاده کنید. علاوه بر این می توانید از نقشه های داخلی برای پیدا کردن سریع راه خود در مکان های بزرگی مانند فرودگاه ها، مراکز خرید و ورزشگاه ها استفاده کنید.

 

* برخی از ویژگی ها در همه کشورها در دسترس نیست.

آپدیت Maps - Navigate & Explore 10.15.3

Google Maps turns 15 years old! See the new Google Maps icon, which celebrates the app’s evolution from helping you get to places to also helping you discover the world. This birthday update includes a simplified home screen that makes it easier to find your favorite features, including your saved places, reviews, and lists. Tap your Google Account profile picture to see settings, Location Sharing, Timeline, and more.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
10.15.3
به روز رسانی در
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5,000M
حجم فایل
32.84 مگابایت
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
Contains ads
4.3
+12M در مجموع
5 +8M
4 +2M
3 +852K
2 +330K
1 +949K