آیکون Files by Google: Clean up space on your phone

برنامه Files by Google: Clean up space on your phone

1.0.352915835 برای اندروید
+500M دانلود
4.6
+4M رای
رده سنی

معرفی برنامه Files by Google: Clean up space on your phone

Files by Google یک برنامه مدیریت فایل است که در موارد زیر به شما کمک می‌کند:

✨ آزاد کردن فضا با توصیه‌های آزادسازی فضا

🔍 سریع‌تر پیدا کردن فایل‌ها از طریق جستجو و مرور آسان

↔️ به اشتراک گذاری آفلاین فایل‌ها با سایرین سریع و بدون مصرف داده

☁️ پشتیبان‌گیری از فایل‌ها در ابر برای صرفه‌جویی در فضای دستگاه

 

آزاد کردن فضای بیشتر

فقط با چند ضربه می‌توانید با سرعتی بیشتر و آسان‌تر از همیشه فضا آزاد کنید: عکس‌ها و میم‌های قدیمی را از برنامه‌های گپ پاک کنید، فایل‌های تکراری را حذف کنید، برنامه‌های استفاده‌نشده و حافظه پنهان را پاک کنید و کارهای بیشتری انجام دهید

 

فضای ذخیره‌سازی‌تان را بررسی کنید

با استفاده از برنامه فایل منیجر Files by Google ببینید چقدر فضای آزاد در گوشی موبایل و کارت حافظه SD باقی‌مانده است. برای آزاد کردن فضای ذخیره‌سازی تلفن، مستقیماً از داخل برنامه به آسانی فایل‌ها را به یک کارت SD منقل کنید. یا از پاک‌کننده فایل درون‌برنامه برای آزاد کردن فضای بیشتر در گوشی استفاده کنید.

 

کنترل را در دست بگیرید

همیشه می‌دانید که چه چیزی را پاک می‌کنید، ما پشت عبارات و کلمات پیچیده پنهان نمی‌شویم. تنها آنچه را که می‌خواهید حذف شود انتخاب کنید و بقیه را نگه‌دارید. این‌ها عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های شما هستند، پس مسئولیت آن‌ با شماست.

 

عملکرد تلفن را بهبود ببخشید

از اپلیکیشن Files by Google برای نگه‌داشتن حافظه کافی استفاده کنید تا تلفنتان به‌خوبی کار کند. به‌طور منظم درخواستی برای حذف فایل‌های موقت یا ناخواسته دریافت می‌کنید که کمک می‌کند فوراً فضای ذخیره‌سازی بیشتری دریافت کنید.

 

توصیه‌های هوشمند

پیشنهادات مفیدی درباره فایل‌هایی که باید قبل از تمام شدن فضا پاک شود دریافت کنید. هرچه بیشتر از پیشنهادات برنامه Files استفاده کنید، این پیشنهادات هوشمندانه‌تر می‌شوند.

 

پیدا کردن سریع‌تر فایل‌ها

در زمان جستجوی عکس‌ها، ویدیوها و اسناد در تلفنتان صرفه‌جویی کنید.‌ اپلیکیشن Files به جای پوشه‌ها از فیلترها استفاده می‌کند؛ بنابراین محتواهای شما به‌طور مستقیم سازمان‌دهی می‌شود.

 

Files از Google

مدیر فایل و مرورگر فضای ذخیره‌سازی است که به شما کمک می‌کند آنچه را جستجو می‌کنید سریع پیدا کنید.

 

مدیریت آسان فایل‌ها

فایل‌ها را جستجو کنید و به‌آسانی از طریق دسته‌ها و فیلترها به داخل آن‌ها پیمایش کنید. همه فایل‌ها را مشاهده، حذف، منتقل و اشتراک گذاری کنید یا نام آن‌ها را تغییر دهید. فایل‌ها را بر اساس حجم مرتب کنید تا بدانید کدام‌ فایل فضای بیشتری می‌گیرد. همه فایل‌های GIF خود را مرور کنید. ویدیویی را که هفته پیش بارگیری کردید اشتراک گذاری کنید. همه این کارها را تنها با چند ضربه انجام دهید.

 

به اشتراک گذاری آفلاین فایل‌ها

عکس‌ها، فیلم ها، اسناد یا برنامه‌ها را با افرادی که در اطرافتان هستند و این برنامه را هم دارند به اشتراک بگذارید. این برنامه سریع و رایگان با سرعت حداکثر ۴۸۰ مگابیت، بدون اینترنت کار می‌کند و برای داده دستگاه همراه هزینه‌ای ندارد. کافی است تلفنتان را با هر کسی که برنامه Files را دارد مرتبط کنید.

 

اشتراک گذاری فایل رمزگذاری‌شده

اشتراک گذاری فایل آفلاین در برنامه Files توسط رمزگذاری WPA2 ایمن شده است که انتقال فایل ایمنی را فراهم می‌آورد. برنامه Files از بلوتوث برای راه‌انداری اتصال WiFi سریع مستقیم و رمزگذاری شده استفاده می‌کند تا بتوانید APK برنامه یا فایل‌های بزرگ را در عرض چند ثانیه منتقل کنید و ویدیو یا عکس برای دوستانتان ارسال کنید. ایمن و مطمئن.

 

پشتیبان‌گیری از فایل‌ها در Cloud

اگر می‌خواهید فایلی را برای همیشه نگه‌دارید، آن را از منو Files انتخاب کنید و از آن در Google Drive یا هر برنامه فضای ذخیره‌سازی ابری پشتیبان‌گیری کنید. بدون اینکه فضای تلفنتان را اشغال کنید، آن‌ها را برای همیشه ذخیره کنید.

 

پشتیبان‌گیری از فایل‌ها در کارت‌ SD

اگر فضای ذخیره‌سازی تلفنتان تمام شده است، به‌راحتی فایل‌ها یا ویدیوهای بزرگ را به کارت SD (در صورت وجود) منتقل کنید. تنها با چند کلیک، می‌توانید در تلفنتان فضا آزاد کنید و به طور کامل از کارت SD استفاده کنید.

 

مدیریت مؤثر و کارآمد فضای ذخیره‌سازی

نرم افزار Files by Google کمتر از ۱۰ مگابایت از فضای ذخیره‌سازی‌ تلفنتان را اشغال می‌کند. به‌علاوه، هیچ‌گونه بدافزار یا نفخ نرم‌افزاری (bloatware) در آن وجود ندارد که بر عملکرد تلفنتان تأثیر بگذارد.

آپدیت Files by Google: Clean up space on your phone 1.0.352915835

- Keep important files secure with Safe Folder.
- Browse your files even faster and with new control.
- Easily adjust the volume by swiping on the screen while listening to music or playing a video.
- Adjust the screen brightness while playing a video by swiping on the left side of the screen.
- Skip forward or rewind 10 seconds by double tapping on the screen.
- Modify playback speed for audio and video.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.0.352915835
به روز رسانی در
۲ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
5.0
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
حجم فایل
12.53 مگابایت
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.6
+4M در مجموع
5 +3M
4 +669K
3 +182K
2 +38K
1 +83K