آیکون Google Photos

برنامه Google Photos

4.13.0.240385459 برای اندروید
+5,000M دانلود
4.5
+32M رای
رده سنی

معرفی برنامه Google Photos

Google Photos - گوگل فوتو مکانی است برای نگه داری همه عکس ها و ویدیوها که به صورت خودکار سازمان دهی می شوند و به سادگی به اشتراک گذاری می شوند. برنامه رسمی Google Photos برای روش عکس برداری مدرن است و شامل همه ویژگی های ضروری است. مانند آلبوم های اشتراک گذاری شده، آثار خودکار و مجموعه ویرایش پیشرفته. دیگر لازم نیست نگران فضای ذخیره سازی باشید زیرا می توانید به صورت خودکار و رایگان از همه عکس ها و ویدیوهایتان با کیفیت بالا پشتیبان گیری کنید. سپس می توانید از هر دستگاه متصلی و در سایت photos.google.com به آن ها دسترسی داشته باشید.

 

با این برنامه رسمی امکانات زیر را در اختیار خواهید داشت:

 

فضای ذخیره سازی رایگان با کیفیت بالا از تعداد نامحدود عکس و ویدیو به صورت رایگان تا حداکثر ١۶ مگاپیکسل و با کیفیت 1080p HD پشتیبان گیری کنید و از هر دستگاهی و همچنین از طریق سایت photos.google.com به آن ها دسترسی داشته باشید - عکس هایتان امن، ایمن و خصوصی خواهند بود.

 

فضا خالی کنید: دیگر نگران تمام شدن فضای گوشی خود نباشید. عکس هایی را که از آن ها پشتیبان گیری شده است فقط با یک ضربه می توانید از فضای ذخیره سازی دستگاهتان حذف کنید.

 

آلبوم های خودکار هوشمند بعد از رویداد یا سفر به طور خودکار از بهترین عکس هایتان یک آلبوم جدید تهیه می شود، سپس می توانید از دیگران دعوت کنید عکس های خودشان را اضافه کنند.

 

آثار خودکار: با استفاده از فیلم ها، کلاژها، پویانمایی ها و سایر مواردی که به طور خودکار از عکس ها ایجاد می شوند به عکس ها زندگی ببخشید. یا خودتان آن ها را به آسانی ایجاد کنید.

 

مجموعه ویرایش پیشرفته: با یک ضربه عکس ها را تغییر دهید. از ابزارهای قدرتمند و تعاملی ویرایش عکس برای اعمال فیلترهای مرتبط با محتوا، تنظیم نور و انجام سایر کارها استفاده کنید.

 

پیشنهادهایی برای به اشتراک گذاری: با استفاده از پیشنهادهای به اشتراک گذاری هوشمند، به راحتی می توانید عکس هایی را که از دوستانتان گرفته اید در اختیارشان قرار دهید. و آن ها هم می توانند عکس هایشان را اضافه کنند و در نهایت عکس هایی که خودتان در آن ها هستید را دریافت خواهید کرد.

 

جستجوی سریع و قدرتمند: اکنون عکس هایتان با افراد، مکان ها و اشیاء موجود در آن ها قابل جستجو هستند — نیای به برچسب گذاری نیست.

 

آلبوم های زنده: افراد و حیواناتی را که می خواهید ببینید انتخاب کنید تا Google Photos به صورت خودکار عکس آن ها را هم زمان با تصویربرداری اضافه کند، نیازی به به روزرسانی دستی نیست.*

 

آلبوم های عکس: از تلفن یا رایانه تان تنها در چند دقیقه یک آلبوم عکس بسازید. همچنین می توانید آلبوم های عکس پیشنهادی را براساس بهترین عکس های سفر یا یک دوره زمانی خاص ببینید.*

 

لنز گوگل: مستقیماً از روی عکستان چیزهایی را جستجو کنید که به راحتی قابل توصیف نیستند و کارهایتان را انجام دهید. نوشتار را کپی و ترجمه کنید، گیاهان و حیوانات را شناسایی کنید، رویدادهایی را به تقویمتان اضافه کنید، محصولات را به صورت آنلاین پیدا کنید و بسیاری کارهای دیگر انجام دهید.

 

عکس ها را تنها در چند ثانیه ارسال کنید: فوراً عکس ها را با هر مخاطب، ایمیل یا شماره تلفنی اشتراک گذاری کنید.

 

کتابخانه های اشتراک گذاری شده: به یک فرد مطمئن امکان دهید به همه عکس هایتان دسترسی داشته باشد.

 

*گروه بندی چهره، آلبوم های زنده و آلبوم های عکس در همه کشورها در دسترس نیستند.

آپدیت Google Photos 4.13.0.240385459

We are changing our unlimited High quality storage policy. Starting June 1, 2021, any new photos and videos you upload in High quality will count toward your Google Account storage. All photos and videos you back up in High quality before June 1, 2021 are exempt from this change and will not count toward your Google Account storage.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
4.13.0.240385459
به روز رسانی در
۷ فروردین ۱۳۹۸
اندروید مورد نیاز
4.4
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5,000M
حجم فایل
42.33 مگابایت
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.5
+32M در مجموع
5 +24M
4 +4M
3 +1M
2 +587K
1 +1M