آیکون Google Translate

برنامه Google Translate

5.28.0.RC05.242803286 برای اندروید
+500M دانلود
4.5
+7M رای
رده سنی

معرفی برنامه Google Translate

Google Translate - گوگل ترنسلیت نرم افزار مترجم گوگل اندروید است که امکانات بسیار کاملی در زمینه ترجمه را به صورت کاملا رایگان به کاربران ارائه می دهد. با مترجم گوگل صوتی شما می توانید به آسانی گفتار را ترجمه کنید. همچنین مترجم گوگل با اسکن این امکان را فراهم می کند تا از متن روی کاغذ یا تصویر عکس بگیرید و فورا آن را ترجمه کنید. این قابلیت که به دوربین ترجمه گوگل معروف است کمک می کند تا از دوربین گوشی یا تبلت خود برای ترجمه استفاده کنید. با مترجم گوگل به آسانی می توانید صحبت کنید، عکس بگیرید، بنویسید یا تایپ کنید و این انتخاب با شماست. با کسی که به زبان دیگری صحبت می کند گفتگو کنید. به آسانی کلمه‌هایی را که می‌خواهید ترجمه شود تایپ کنید. این بهترین مترجم آنلاین است که توسط آن می توانید ترجمه آنلاین متن را انجام دهید. اما در صورتی که اینترنت ندارید هیچ مشکلی نیست. شما می توانید در حالت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت هم از این برنامه استفاده کنید. Google Translate می‌تواند در مورد متن‌های بلند، تلفظ‌های دشوار و حتی اسناد بارگذاری‌شده به شما کمک کند. با بیش از ۱۰۰ زبان، مردم جهان از همیشه به هم نزدیک تر هستند.

 

• ترجمه بین ۱۰۳ زبان با تایپ کردن

• ترجمه با یک ضربه: با کپی کردن نوشتار در هر برنامه‌ای، ترجمه نشان داده می‌شود

• آفلاین: بدون اتصال اینترنت ۵۹ زبان را ترجمه کنید

• ترجمه فوری با دوربین: از دوربینتان برای ترجمه فوری نوشتار به ٣۸ زبان استفاده کنید

• حالت دوربین: برای ترجمه با کیفیت بالاتر به ۳۷ زبان، از نوشتار عکس بگیرید

• حالت مکالمه: ترجمه گفتاری فوری دوطرفه به ۳۲ زبان

• دست‌نویسی: به‌جای استفاده از صفحه‌کلید، نویسه‌ها را به ۹۳ زبان رسم کنید

• عبارت‌نامه: ترجمه‌ها را برای استفاده در آینده به هر زبانی ستاره‌گذاری و ذخیره کنید

 

ترجمه بین زبان‌های زیر پشتیبانی می‌شود:

آذرباﻳﺠﺎﻧﻰ، آلبانیایی، آلمانی، اردو، ارمنی، ازبکی، اسپانیایی، اسپرانتو، استونيايی، اسلواکی، اسلونیایی، افریکانس، اکراينی، امهری، اندونزيايی، انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی، ايسلندی، ایگبو، باسکی، برمه‌ای، بلاروسی، بلغاری، بنگالی، بوسنیایی، پرتغالی، پشتو، پنجابی، تاجیک، تاميلی، تايلندی، ترکی استانبولی، تلوگو، جاوه‌ای، چک، چوایی، چینی (ساده‌شده)، چینی (سنتی)، خمری، خوسایی، دانمارکی، روسی، رومانيايی، زولو، ژاپنی، ساموایی، سبوانو، سندی، سواهيلی، سوئدی، سوتو، سودانی، سومالیایی، سینهالی، شونا، صربی، عبری، عربی، فارسی، فرانسوی، فريسی، فنلاندی، فیلیپینی، قرقیزی، قزاقی، کاتالان، کانارا، کرئول هائیتی، کردی، كرسی، کرواتی، کره‌ای، گالیسی، گاليک اسکاتلندی، گجراتی، گرجی، لائوسی، لاتين، لتونيايی، لوگزامبورگی، لهستانی، ليتوانيايی، مائوری، مالاگاسی، مالایالمی، مالايی، مالتی، مجاری، مراتی، مغولی، مقدونيه‌ای، نپالی، نروژی، ولزی، ويتنامی، هاوایی، هلندی، همونگ، هندی، هوسا، یدیشی، یوروبایی، يونانی

 

اعلامیه مجوزها

ممکن است «مترجم Google» برای دسترسی به قابلیت‌های زیر مجوز درخواست کند:

• میکروفون برای ترجمه گفتاری

• دوربین برای ترجمه نوشتار ازطریق دوربین

• پیامک برای ترجمه پیامک‌ها

• فضای ذخیره‌سازی خارجی برای بارگیری داده‌های ترجمه آفلاین

• حساب‌ها و اعتبارنامه‌ها برای ورود به سیستم و همگام‌سازی در همه دستگاه‌ها

آپدیت Google Translate 5.28.0.RC05.242803286

You can now continuously translate someone speaking a different language in near real-time with the Translate app. For example, translate a classroom lecture or a speech. • The Tap-to-Translate floating icon is now movable and easily dismissable. You can also translate copied text by tapping on the notification itself.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
5.28.0.RC05.242803286
به روز رسانی در
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
اندروید مورد نیاز
4.2
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
حجم فایل
17.36 مگابایت
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.5
+7M در مجموع
5 +5M
4 +1M
3 +514K
2 +207K
1 +391K