آیکون Google Earth

برنامه Google Earth

9.3.4.9 برای اندروید
+100M دانلود
4.4
+2M رای
رده سنی

معرفی برنامه Google Earth

Google Earth - گوگل ارث به شما امکان می دهد با تصاویر ماهواره‌ای و زمین سه‌بعدی کل کره زمین و ساختمان‌های سه‌بعدی صدها شهر در سراسر جهان، تمام جهان را از بالا کاوش کنید. روی خانه‌تان یا هر کجای دیگری بزرگنمایی کنید، سپس با «نمای خیابان - Street View» در نمای 360 درجه‌ای فرو بروید. با «مسافرنامه - Voyager»، مجموعه‌ای از گشت‌های با راهنما از BBC Earth، ‏NASA، ‏National Geography و مانند آن، دنیا را از زاویه دید جدیدی ببینید. و هم‌اکنون، نقشه‌ها و داستان‌های چشمگیری را که با «Google Earth ویژه وب» در دستگاه همراهتان ایجاد کرده‌اید به‌طور مجسم ببینید.

 

با دقیق‌ترین کره جغرافیایی جهان به بلندترین کوه‌ها صعود کنید، شهرهای سراسر جهان را کاوش کنید و در عمیق‌ترین دره‌های جهان شیرجه بزنید. با بعضی از برجسته‌ترین داستان‌سرایان، دانشمندان و سازمان‌های غیرانتفاعی، در کره زمین گشت با راهنما داشته باشید. با فرهنگ‌های جدید عمیق‌تر آشنا شوید و دانشتان را از جهان بسنجید. هرچیزی که درباره گوگل ارث دوست دارید، به‌علاوه روش‌های جدیدی برای کاوش، یادگیری و هم‌رسانی. بزرگ‌نمایی کنید و ببینید چه ماجراجویی‌هایی در انتظارتان است. 

آپدیت Google Earth 9.3.4.9

An improved search experience now includes locations, suggested points of interest, data layers, and guided tours in Voyager.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
9.3.4.9
به روز رسانی در
۲۸ آبان ۱۳۹۸
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
9.16 مگابایت
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.4
+2M در مجموع
5 +1M
4 +445K
3 +196K
2 +87K
1 +191K