آیکون Clash of Kings

بازی Clash of Kings

6.27.0 برای اندروید
+50M دانلود
4.1
+2M رای
رده سنی

معرفی بازی Clash of Kings

Clash of Kings - نبرد پادشاهان (یا کلش اف کینگز)، یک بازی RPG حماسی آنلاین چند نفره است که در آن می توانید نبرد پادشاهی، جنگ متداوم، مبارزه با ارتش ها، ساخت قلعه شخصی و تسخیر امپراتوری با استراتژی زمان واقعی را تجربه کنید. برای تجربه دنیای فانتزی CoK و مبارزات قرون وسطایی در یک بازی جنگی حماسی از نوع PVP، بازی Clash of Kings را دانلود کنید.

 

با پادشاهی ها بجنگید، از اژدها برای تقویت توانایی های خود استفاده کنید و در بازی جنگی چند نفره که ارتش شما را به طور یکسان در برابر دشمنان و دوستان قرار می دهد، یک امپراطوری را فتح کنید. با تشکیل یک ارتش جدید آماده مبارزه شوید. در این بازی چهار تمدن جدید برای کشف و یک سیستم جدید رتبه بندی محبوبیت برای تسلط یافتن وجود دارد. به بازی آنلاین Clash of Kings بپیوندید و استراتژی جنگ زمان واقعی را در این بازی RPG برای کنترل بر تمام پادشاهی های CoK اجرا کنید.

 

پنج دلیل اصلی برای دانلود بازی Clash of Kings:

1. بازی CoK با یک نبرد MMO زمان واقعی علیه هزاران نفر از بازیکنان در سراسر جهان است.

2. در مبارزات پادشاهی شرکت کنید، اژدها را ارتقاء دهید و از ارتش خود دفاع کنید، منابع جمع آوری کنید و یک امپراتوری در این بازی آنلاین چند نفره حماسی بسازید.

3. با قلعه، کاخ یا قلمرو پادشاهی رقیب مبارزه کنید و به سوی دنیای فانتزی CoK حرکت کنید.

4. یک بازی تاکتیکی MMO، با استراتژی زمان واقعی و ایجاد اتحاد با دیگر لرد ها و رهبران را تجربه کنید.

5. بجنگید و بر قلمرو های پادشاهی در چهار تمدن جدید تسلط پیدا کنید و برای حفظ رتبه بندی محبوبیت امپراطوری خود در میدان جنگ بازی نبرد پادشاهان مبارزه کنید.

 

با لرد های دیگر بجنگید و نبرد بزرگ در یک بازی PVP را تجربه کنید. برای کنترل قلمرو پادشاهی مبارزه کنید، ارتش بسازید و دفاع خود را با ارتقاء قلعه، کاخ، اژدها و سربازخانه ها مستحکم سازید تا حتی در برابر قوی ترین حمله بازیکن علیه محیط (PVE) مقاومت کنید.

 

یک بازی استراتژیک زمان واقعی برای تقویت و کنترل قلمرو پادشاهی خود بازی کنید، تجهیزات خود را ارتقا دهید و در جنگ حماسی MMO برای دفاع از قلعه خود در برابر حمله دشمن مبارزه کنید. برای ارتش خود منابع به دست آورید و قصر خود را با توسعه مزارع و کارخانه های چوب بری ارتقا دهید. اتحادهای استراتژیک با رهبران دیگر پدید آورید و آنها را برای منافع خود حفظ کنید.

 

اژدها را به سفر بفرستید تا برای پادشاهی شما هدیه بیاورد، از گیم پلی تاکتیکی MMO RPG برای جلوگیری از محاصره کاخ خود استفاده کنید. برای تبدیل شدن به یکی از قدرتمند ترین لردها در امپراتوری Clash of Kings با دشمنان نبرد کنید و منابع کاخ خود را مدیریت نمایید.

 

تمدن های جدید از نسل اژدها، وایکینگ، یاماتو و هاکوسیا و تمام سرزمین های جدید را اکتشاف و تسخیر کنید. با قهرمانان جدید که هر کدام با تخصص خاص خود در جنگ های باستانی مبارزه می کنند آماده مبارزه سهمگین شوید. بازی Clash of the Kings را دانلود کنید، با دشمنان برای ساخت رتبه های بالا در ویژگی محبوبیت و کنترل قلمرو در این بازی حماسی MMO PVP بجنگید!

آپدیت Clash of Kings 6.27.0


Event Preview
Bloody Rose
During the Bloody Roses event, cut down the thorns to get massive rewards!
Beauty&Knight
Dawn Battle
Adjustment and optimization
1. The marching interface fast switch is adjusted to the new version function.
2. When forging equipment, you can quickly jump to the material synthesis function.
3. Gem inlay interface adjusted to the full list form.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
6.27.0
به روز رسانی در
۵ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.0.3
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
142.79 مگابایت
ارائه توسط
Elex Wireless
دریافت از
ملاحظات
Contains ads
4.1
+2M در مجموع
5 +1M
4 +307K
3 +163K
2 +75K
1 +253K