آیکون Westland Survival - Be a survivor in the Wild West

Westland Survival - Be a survivor in the Wild West

0.17.2 برای اندروید
دانلود فایل نصب (82.5 مگابایت) دانلود فایل دیتا (141.9 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.heliogames.westland حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+5M دانلود
4.3
+244K رای
رده سنی

معرفی بازی Westland Survival - Be a survivor in the Wild West

Westland Survival - سرزمین وحشی بقا یک بازی ماجراجویی است که در آن باید منابع جمع کنید، یک پناهگاه بسازید، در منطقه کاوش کنید و به عنوان یک کابوی واقعی شکار کنید. به عنوان یک کابوی در غرب وحشی زنده بمانید و به حکم قانون تبدیل شوید! در این بازی MMORPG با مضمون وسترن، زندگی یک تکاور Lone Star را اکتشاف کنید و با سارقین مبارزه کنید. با بومیان آمریکایی تجارت کنید، تله ها را به کار بگذارید و در مبارزه تن به تن مکزیکی شرکت کنید.

 

در بازی Westland Survival شما باید تلاش کنید که در مناطق بی پایان غرب وحشی زنده بمانید. در برابر دشمنان مختلف بجنگید، گاومیش ها را شکار و گنج ها را پیدا کنید. در این بازی هیجان انگیز اندرویدی، احساس کنید که یک کابوی واقعی هستید. سوار بر اسب خود شوید و در دشت های بزرگ گشت و گذار کنید، با سرخ پوستان تجارت کنید و با سارقین بجنگید. خود را به عنوان یک شکارچی سخاوتمند امتحان کنید و راهزنان مخفی شده را پیدا کنید. در مسیر پر ماجرای خود منابع مختلف را بدست آورید، مرتع خود را بسازید و از آن در برابر دشمنان بی شمار محافظت کنید. غارت های ارزشمند کنید و مرتع و اقلام تجهیزات خود را ارتقا دهید.

آپدیت Westland Survival - Be a survivor in the Wild West 0.17.2

More ways to find tier 5! — Valuable tier 5 resources can now be found in some Southern locations and also during the «Emergency stop» event for players at 80+ level.
Play comfy! — After a series of big updates, we decided to make a summer sweep-up patch. You will find a bunch of UI improvements, polishing moments, and fixes for smoother playing experience.
New localizations! — Czech and Indonesian localizations were added to the game.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
0.17.2
به روز رسانی در
۳ مرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5M
حجم فایل
224.35 مگابایت
ارائه توسط
Helio Games
دریافت از
Contains ads
4.3
+244K در مجموع
5 +170K
4 +37K
3 +14K
2 +5K
1 +15K