آیکون Army Men Strike - Military Strategy Simulator

بازی Army Men Strike - Military Strategy Simulator

3.76.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.1
+669K رای
رده سنی

معرفی بازی Army Men Strike - Military Strategy Simulator

Army Men Strike یک بازی جنگی است که ترکیبی از استراتژی زمان واقعی، برج دفاعی، کنترل منابع و بازی های شبیه سازی را در یک بازی موبایل ارائه می کند. بر اساس ارتش اسباب بازی دوران کودکی خود باید از پرچم خود در برابر دشمن دفاع کنید. با استفاده از ترکیبی قدرتمند از تاکتیک ها حمله کنید تا در جنگ جهانی بین ارتش سبز خود و جنگجویان شیطانی اسباب بازی های زرد پیروز شوید. یک ارتش رزمی از سربازارن سبز را رهبری کنید و هواپیماهای کنترل از راه دور و بسیاری از اسباب بازی های دیگر را در مبارزه های آنلاین مدیریت کنید. در برابر تهاجم ارتش سربازان زرد از خود محافظت کنید و استراتژی خود را به آزمایش بگذارید. استفاده از بهترین تاکتیک های بقا تنها شانس شما برای پیروزی است. ارتش اسباب بازی خود را بسازید و با استفاده از بهترین مهارت های استراتژی خود در میدان نبرد فرمانروایی کنید.

آپدیت Army Men Strike - Military Strategy Simulator 3.76.0

Update 3.76.0

1.Optimized some event maps (Kill Kate, etc.): when teleporting to an event map, the main page's ranking will no longer show up.
2.Optimized parts of Robot Exclusive Weapons' display.
3.Optimized the Officer Skill Upgrade Page: due to the Merit Medals being unusable for upgrading AMS Customized Officers' skills, starting today, Merit Medal-related benefits will not be shown.
4.Fixed a bug with Demeter's Skill, Metal Detection, not showing up in Gathering Reports.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
3.76.0
به روز رسانی در
۵ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.2
رده سنی
۱۵ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
146.65 مگابایت
ارائه توسط
Volcano Force
دریافت از
4.1
+669K در مجموع
5 +443K
4 +120K
3 +53K
2 +12K
1 +40K