آیکون Army Men Strike - Military Strategy Simulator

Army Men Strike - Military Strategy Simulator

3.54.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.2
+652K رای
رده سنی

معرفی بازی Army Men Strike - Military Strategy Simulator

Army Men Strike یک بازی جنگی است که ترکیبی از استراتژی زمان واقعی، برج دفاعی، کنترل منابع و بازی های شبیه سازی را در یک بازی موبایل ارائه می کند. بر اساس ارتش اسباب بازی دوران کودکی خود باید از پرچم خود در برابر دشمن دفاع کنید. با استفاده از ترکیبی قدرتمند از تاکتیک ها حمله کنید تا در جنگ جهانی بین ارتش سبز خود و جنگجویان شیطانی اسباب بازی های زرد پیروز شوید. یک ارتش رزمی از سربازارن سبز را رهبری کنید و هواپیماهای کنترل از راه دور و بسیاری از اسباب بازی های دیگر را در مبارزه های آنلاین مدیریت کنید. در برابر تهاجم ارتش سربازان زرد از خود محافظت کنید و استراتژی خود را به آزمایش بگذارید. استفاده از بهترین تاکتیک های بقا تنها شانس شما برای پیروزی است. ارتش اسباب بازی خود را بسازید و با استفاده از بهترین مهارت های استراتژی خود در میدان نبرد فرمانروایی کنید.

آپدیت Army Men Strike - Military Strategy Simulator 3.54.0

Update 3.54.0

1. Added the display of countdown to officers’ Special Operation Skills.
2. Corps Battle optimization: the magnifying glass for the corps that already joined will turn green in the Corps Rally Settings.
3. Daily Test UI optimization: while using the “Glue Bomb” skill, the countdown icon will enlarge, and the color will become deeper.
4. The Inferno Event will display the Previous Rankings.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
3.54.0
به روز رسانی در
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
132.92 مگابایت
ارائه توسط
Volcano Force
دریافت از
4.2
+652K در مجموع
5 +432K
4 +118K
3 +52K
2 +11K
1 +37K