آیکون State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse

بازی State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse

1.9.125 برای اندروید
+10M دانلود
4.4
+1M رای
رده سنی

معرفی بازی State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse

State of Survival - شش ماه از آغاز آخرالزمان زامبی ها گذشته است. ویروس شهر را آلوده کرده است. شش ماه ترس، وحشت، بقا و مبارزه با زامبی ها. اکنون شما یک بازمانده هستید و دوستانتان به صورت شجاعانه ای در حال مبارزه با هیولاها هستند. شهری بسازید که در برابر هجوم دائمی زامبی ها دوام بیاورد. به وضعیت بقا خوش آمدید. برای یک بازی استراتژیک در سبک بقا آماده باشید!

 

آلودگی زامبی ها در سراسر کشور پراکنده شده است و تمام تمدن را همراه خود برده است. اکنون زمان بقا است، زیرا ارتش و دولتی باقی نمانده است. اکنون جهان به افراد آلوده تعلق دارد. زمان آن رسیده است که شهری را با یک استراتژی برای زنده ماندن در مقابل زامبی ها و هیولا ها بسازید. سرایت این بیماری و ویروس به سرعت در حال گسترش است، و مردم به یک قهرمان احتیاج دارند! آنها به یک بازمانده احتیاج دارند، زیرا تنها هدف زنده ماندن است!

 

در این ماجراجویی، می توانید دوستانی پیدا کنید و یا با سایر بازماندگان بجنگید. در این بازی استراتژیک بقا می توانید بمب جاگذاری کنید یا به سمت زامبی ها شلیک کنید. در حالت تیراندازی اول شخص (FPS)، با اسلحه تک تیرانداز خود به زامبی ها شلیک کنید. مرگ در حال آمدن است و میدان جنگ فقط برای قهرمانان است، بنابراین شما باید یک ارتش بسازید. برای زنده ماندن در این جنگ هولناک، هر کاری که می توانید انجام دهید. پیروزی در نبرد آسان نخواهد بود. افراد آلوده شده همه جا حضور دارند و شما باید با ارتش زامبی ها مبارزه کنید. برای زنده ماندن در این بازی انبوه چند نفره آنلاین (MMORPG)، یک شهر، تیم و استراتژی جدید بسازید. به یک شکارچی زامبی تبدیل شوید! زمان بقا است.

آپدیت State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse 1.9.125

Theme Park Carnival: Get ranked and win fabulous rewards including a Knock Knock HQ Skin (Permanent).
Theme Park Love: Complete tasks during the different stages to get Carnival Balls. Achieve a ranking to get bonus rewards!
Killer Clown: Locate and eliminate the Killer Clown to earn Carnival Balls and other rewards!
Carnival Performance: Complete tasks to get more Carnival Balls or fantastic rewards, including Clownhouse Decorations!

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.9.125
به روز رسانی در
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
141.46 مگابایت
ارائه توسط
KingsGroup Holdings
دریافت از
4.4
+1M در مجموع
5 +1M
4 +274K
3 +76K
2 +25K
1 +79K