آیکون Photo Studio

Photo Studio

2.5.1.4 برای اندروید
+10M دانلود
4.6
+512K رای
رده سنی

معرفی برنامه Photo Studio

Photo Studio یک برنامه قدرتمند ویرایش عکس چند منظوره برای عکاسان در هر سطح است. این شامل مجموعه گسترده ابزار ویرایش برای روتوش اولیه و پیشرفته عکسهای شما است. با استفاده از طیف گسترده ای از افکت ها، فیلترها، ویرایش متن و ابزارهای تقویت رنگ و بسیاری دیگر از ویژگی های آماده استفاده، هر یک از عکس های خود را به یک اثر هنری کامل تبدیل کنید.

 

ویژگی های اصلی:

 

1 بیش از 200 فیلتر منحصر به فرد، افکت های ویژه شگفت انگیز، مجموعه بزرگی از جلوه های تصویر در تصویر، مجموعه ای غنی از فریم های مختلف برای هر رویدادی از زندگی شما، مقدار زیادی از استیکر ها، بافت ها، شکل ها و ابزار اصلاح - تنظیم روشنایی، تصحیح رنگ، شارپنینگ، تقویت لنز، تیلت شیفت، تاری و موارد بیشتر.

 

2 برای هایلایت کردن، درست کردن یا بهبود هر قسمت یا شیء روی عکس خود از ابزارهای تصحیح دستی استفاده کنید. از ابزار اصلاح ماسک به انتخاب خود برای اعمال فیلترها، جلوه ها یا تنظیمات عکس خود استفاده کنید.

 

3 ویرایشگر کلاژ اجازه می دهد تا چندین عکس را در کلاژهای عکس شگفت انگیز و با طیف گسترده ای از فریم های قابل تنظیم، اشکال، زمینه های قابل تنظیم، قالب ها و برچسب ها ترکیب کنید.

 

4 ابزار جادویی شامل ویژگی های برجسته زیر است: ویژگی ترکیبی برای ترکیب دو تصویر با هم با استفاده از مجموعه بزرگی از ماسک ها، پس زمینه ها و حالت های ترکیبی. Color Splash با هدف هایلایت کردن اشیاء روی عکس است. Clone stamp برای کپی کردن اشیاء، تغییر یا پاک کردن پس زمینه در نظر گرفته شده است. ویرایشگر اشکال به ترکیب عکس ها با تنوعی از شکلهای متعدد، بافت ها و پس زمینه ها کمک می کند.

 

5 ابزار ویرایش متن تحسین برانگیز برای ایجاد پیام های زیبا به عکس های شما با مجموعه غنی از فونت های قابل تنظیم، رنگ، بافت و اشکال طراحی شده است.

 

6 حدود 50 پکیج محتوای اضافی که روند ویرایش عکس را با جلوه ها، قاب ها، بافت ها، فونت ها و قالب های جدید گسترش می دهند. تیم ما دائما در تلاش است تا ویژگی های جدید خیره کننده ای را برای به دست آوردن عنوان ویرایشگر عکس شماره 1 بدست آورد. 

آپدیت Photo Studio 2.5.1.4

- Discover New Art Text templates!
- New filters, effects, stickers and so on.
- Added new amazing packages to the smart effects tool.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.5.1.4
به روز رسانی در
۱۸ تیر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
46.57 مگابایت
ارائه توسط
KVADGroup App Studio
دریافت از
Contains ads
4.6
+512K در مجموع
5 +315K
4 +98K
3 +47K
2 +19K
1 +31K