آیکون Drops: Language learning - learn Japanese and more

Drops: Language learning - learn Japanese and more

34.76 برای اندروید
+1M دانلود
4.6
+203K رای
رده سنی

معرفی برنامه Drops: Language learning - learn Japanese and more

Drops یک برنامه آموزش زبان است که "خسته کننده" بودن را از یادگیری زبان حذف می کند. این اپلیکیشن واژگان مفید را از طریق تصاویر مینیمالیستی زیبا و بازی های کوچک سریع، در حافظه شما قرار می دهد. قسمت جالب این است که استفاده از این برنامه فقط 5 دقیقه در روز طول می کشد. در حقیقت این تمام وقتی است که شما برای یادگیری زبان جدید صرف خواهید کرد! عناصر کلی طراحی و بازی ها، Drops را به یکی از منحصر به فرد ترین برنامه های یادگیری زبان تبدیل کرده است.

 

ما به طیف گسترده ای از زبان هایی که می توانید با Drops بیاموزید افتخار می کنیم و تقریباً هر ماه به زبان های جدید اضافه می کنیم. Drops یک بسته کامل را به صورت رایگان برای زبان آموزان ارائه می دهند: 5 دقیقه یادگیری سرگرم کننده سریع و حماسی در هر روز، بیش از 2400 کلمه در بیش از 99 موضوع.

آپدیت Drops: Language learning - learn Japanese and more 34.76

Purple is the new orange — we've made small adjustments to the look of Drops but your playing experience will remain the same. Enjoy!
Japanese and Korean have hundreds of new words! We’ve expanded the languages to include language-specific content. You can now learn the names of iconic dishes from Japan or Korea, onomatopoeic expressions, and other vocabulary related to Korean culture and Japanese culture.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
34.76
به روز رسانی در
۱۸ تیر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1M
حجم فایل
29.68 مگابایت
ارائه توسط
Language Drops
دریافت از
Contains ads
4.6
+203K در مجموع
5 +164K
4 +28K
3 +6K
2 +1K
1 +2K