آیکون Microsoft Excel‏

برنامه Microsoft Excel‏

16.0.13801.20162 برای اندروید
+1,000M دانلود
4.4
+3M رای
رده سنی

معرفی برنامه Microsoft Excel‏

Microsoft Excel - با برنامه اکسل مایکروسافت می‌توانید فایل‌های خود را سریع و آسان ایجاد، مشاهده و ویرایش کنید و با دیگران اشتراک‌گذاری کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد کتاب‌کارهای پیوست‌شده به ایمیل را مشاهده و ویرایش کنید. در زمینه حسابداری، حسابرسی، امور مالی و سایر زمینه‌ها با هر کسی و در هر جایی با اطمینان کار کنید. با اکسل، می‌توانید آفیس را همه‌جا همراه خود داشته باشید و پیچیده‌ترین فرمول‌ها را با ویژگی‌های شگفت‌انگیز پیاده کنید.

 

در مسیر خود، کارتان را بازبینی کنید یا بودجه‌ای را راه‌اندازی کنید. صفحه‌گسترده را به روش خود با ابزارهای پایدار قالب‌بندی و ویژگی‌های فوق‌العاده، سفارشی کنید. با اکسل، صفحه‌گسترده‌هایی را به‌منظور برآورده ساختن نیازهای خاص خود ایجاد کنید.

 

با اطمینان ایجاد، محاسبه و تحلیل کنید

بودجه، فهرست وظایف، حسابداری یا تحلیل امور مالی را با الگوهای جدید Excel آغاز کنید. با فرمول‌های آشنا، محاسبه‌ها را انجام دهید و داده‌ها را تحلیل کنید. ویژگی‌های غنی و گزینه‌های قالب‌بندی، خواندن و استفاده از کتاب‌کار را برای شما آسان‌تر می‌سازد. مهم نیست که از طریق چه دستگاهی کار می‌کنید زیرا همه ویژگی‌ها، قالب‌ها و فرمول‌های صفحه‌گسترده به شیوه یکسانی عمل می‌کنند.

 

در هر جایی بازبینی، ویرایش و کار کنید

فایل‌های اکسل را در هر دستگاهی بازبینی کنید. از هر جایی داده‌های خود را ویرایش کنید یا فهرست وظایف را به‌روزرسانی کنید. ویژگی‌هایی مانند مرتب‌سازی و فیلتر کردن ستون‌ها به‌منظور متمرکز سازی بازبینی وجود دارد. صفحه‌ها را به‌آسانی در کتاب‌کار ایجاد، رونوشت‌برداری، مخفی یا نمایان کنید.

 

از داده‌های خود گزارش تهیه کنید

داده‌ها را با درج نمودار مشترک احیا کنید. از ویژگی‌هایی مانند افزودن و ویرایش برچسب‌های نمودار به‌منظور برجسته‌سازی بینش‌های کلیدی در داده‌ها استفاده کنید.

 

 

با جوهر رسم و حاشیه‌نویسی کنید

در دستگاه‌هایی باقابلیت لمس، به‌واسطه ویژگی زبانه رسم در اکسل می‌توانید یادداشت بنویسید، بخش‌هایی از کاربرگ را پررنگ کنید، شکل‌هایی ایجاد کنید یا معادلات ریاضی را بنویسید.

 

اشتراک‌گذاری آسان شد

فایل‌های خود را با چند ضربه به اشتراک بگذارید تا به‌سرعت دیگران را برای ویرایش، مشاهده یا نظردهی مستقیم در کتاب‌کارهای خود دعوت کنید. محتوای کاربرگ را با قالبی سالم در متن ایمیل کپی کنید یا پیوندی را برای سایر گزینه‌های اشتراک‌گذاری به کتاب‌کار خود پیوست یا در آن کپی کنید.

آپدیت Microsoft Excel‏ 16.0.13801.20162

Thank you for using Excel.

We regularly release updates to the app, which include great new features, as well as improvements for speed and reliability.

Did you know that with a Microsoft 365 subscription, you can unlock the full power of Office across all of your devices? Find special offers in the app.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
16.0.13801.20162
به روز رسانی در
۱ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
8.0
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1,000M
حجم فایل
61.43 مگابایت
ارائه توسط
Microsoft Corporation
دریافت از
4.4
+3M در مجموع
5 +2M
4 +534K
3 +172K
2 +56K
1 +140K