آیکون Microsoft Outlook: Organize Your Email & Calendar

برنامه Microsoft Outlook: Organize Your Email & Calendar

4.2048.4 برای اندروید
+100M دانلود
4.6
+5M رای
رده سنی

معرفی برنامه Microsoft Outlook: Organize Your Email & Calendar

Microsoft Outlook - مایکروسافت اوت لوک برنامه‌ای است که امکان می دهد تمامی حساب‌های ایمیل، تقویم و فایل‌های خود را یکجا در مکانی راحت داشته باشند. اپلیکیشن Outlook اندروید با طراحی جدید خود به شما امکان می دهد با صندوق دریافت قدرتمند خود کارهای بیشتری انجام دهید.

 

مهمترین موارد را ابتدا در صندوق دریافت متمرکز شده ببینید که پیام های مهم را در بالای فهرست نگه می دارد. وارد ایمیل های مختلف و تقویم خود شوید تا جلسه بعدی خود را برنامه ریزی کرده یا ساعات دسترسی خود را تنها با چند ضربه به اشتراک بگذارید. یا فایلی را از فهرست فایل های خود بردارید و آن را بدون وقفه به یک ایمیل پیوست کنید. همه چیز تنها یک ضربه با شما فاصله دارد و در نتیجه مدیریت روزهای پرمشغله آسان تر از همیشه است. برنامه اوت لوک اندروید امکان ادغام با Office  Word، Excel، PowerPoint و OneDrive را دارد تا به شما در مدیریت و ارسال فایل ها و ارتباط با Teams، Zoom و سایر ارائه دهندگان تماس ویدیویی کمک کند.

 

مدیریت بی عیب و نقص صندوق دریافت با یک صندوق پستی متمرکز که ابتدا مهم‌ترین پیام‌های شما، حرکت‌های کشیدنی و فیلترهای هوشمند را نشان می‌دهد. دسترسی آسان به تقویم و فایل‌ها، درست از صندوق دریافت شما امکان پذیر است. برنامه اوت لوک ویژگی‌هایی برای کار کردن در حین حرکت، مانند یکپارچه‌سازی‌های Word، Excel و PowerPoint نیز ارائه می دهد. اوت لوک همچنین با Exchange، Microsoft 365، Outlook.com، Gmail و Yahoo Mail کار می‌کند.

آپدیت Microsoft Outlook: Organize Your Email & Calendar 4.2048.4

Creating virtual meetings is a breeze with a new setting that automatically adds an online meeting link to all your meetings.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
4.2048.4
به روز رسانی در
۲۸ آذر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
5.0 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
81.45 مگابایت
ارائه توسط
Microsoft Corporation
دریافت از
Contains ads
4.6
+5M در مجموع
5 +3M
4 +1M
3 +302K
2 +119K
1 +293K