آیکون Microsoft Word

برنامه Microsoft Word

16.0.13801.20162 برای اندروید
+1,000M دانلود
4.4
+5M رای
رده سنی

معرفی برنامه Microsoft Word

Microsoft Word - با برنامه ورد مایکروسافت فایل‌های خود را سریع و آسان با دیگران ایجاد، ویرایش، مشاهده و اشتراک‌گذاری کنید. با هرکسی و در هرکجا با اطمینان کار کنید. با برنامه ورد می‌توانید آفیس خود را همه‌جا ببرید. اگر وبلاگ‌نویس، نویسنده، روزنامه‌نگار، مقاله‌نویس هستید به‌عنوان دانش‌آموز روی تکالیفتان کار می‌کنید یا به‌عنوان مدیر پروژه سندسازی می‌کنید، این برنامه بسیار کارآمد خواهد بود و از شما حمایت خواهد کرد. برنامه ورد، PDF خوان را ارائه و مطالعه پی دی اف را آسان‌تر می‌کند. همچنین امکان مطالعه PDF ها و کتاب‌های الکترونیکی را در سفر، قبل از خواب یا هرکجا که بخواهید برای شما فراهم می‌کند.

اسناد متنی، اسکریپت‌ها، وبلاگ‌ها، گزارش‌ها یا رزومه‌های تأثیرگذاری ایجاد کنید. سند، نامه، رزومه یا یادداشت‌ها را به روش خود با ابزارهای پایداری سفارشی کنید که امکان انجام بهترین نوشته را با بهترین گزینه‌های قالب فراهم می‌کند.

 

با اطمینان ایجاد کنید

پروژه، تکالیف، نامه، وبلاگ‌ها، اسکریپت‌ها، یادداشت، گزارش‌ها یا رزومه خود را با الگوهای جدید و زیبا شروع کنید. به‌منظور یادداشت ایده‌ها و بیان کتبی آن‌ها از گزینه‌های قالب‌بندی و طرح‌بندی غنی استفاده کنید. فرقی نمی‌کند از چه دستگاهی استفاده می‌کنید زیرا قالب و طرح سند، طبیعی و سالم باقی می‌ماند و ظاهری فوق‌العاده دارد.

 

خواندن، نوشتن و ویرایش آسان

نمای خواندن به شما اجازه می‌دهد تا اسناد متنی، PDF ها، نامه‌ها، اسکریپت‌ها، گزارش‌ها، وبلاگ‌ها یا یادداشت‌های طولانی را به‌راحتی روی دستگاهتان مطالعه کنید. با تبدیل PDF به فایل سند ورد، آن را ویرایش کنید و اسناد را به‌دلخواه خود تغییر دهید. پس از ویرایش، سند را به pdf تبدیل کنید و فایل PDF را با چند ضربه به اشتراک بگذارید.

 

با هرکسی در هر جایی همکاری کنید

درست کنار متن موردبحث خود در سندتان نظر بدهید و افکار خود را به اشتراک بگذارید. هرکسی می‌تواند به مکالمه افزوده شود و بر تغییرات متن، طرح‌بندی و قالب‌بندی در اسناد نظارت کنددرحالی‌که شما و گروهتان تغییراتی را در اسناد متنی اعمال می‌کنید، می‌توانید مجدداً پیش‌نویس‌های قبلی فایل‌ها را با تاریخچه نسخه پیشرفته در ورد مشاهده کنید.

 

اشتراک‌گذاری تسهیل شده است

PDF ها و فایل‌های سند خود را با چند ضربه به اشتراک بگذارید تا سریع دیگران را برای ویرایش یا مشاهده اسناد متنی خود دعوت کنید. مجوزهای دسترسی را به‌آسانی مدیریت کنید و ببینید چه کسی روی سند کار می‌کند. محتوای فایل‌های ورد را مستقیماً در متن ایمیل کپی کنید، بدون اینکه قالب آن تغییر کند؛ PDF ها و اسناد خود را ضمیمه ایمیل کنید و اشتراک‌گذاری را ساده‌تر نمایید.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
16.0.13801.20162
به روز رسانی در
۱ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
8.0
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1,000M
حجم فایل
65.08 مگابایت
ارائه توسط
Microsoft Corporation
دریافت از
4.4
+5M در مجموع
5 +4M
4 +1M
3 +324K
2 +102K
1 +278K