آیکون 8 Ball Pool

8 Ball Pool

4.8.5 برای اندروید
+500M دانلود
4.4
+18M رای
رده سنی

معرفی بازی 8 Ball Pool

8 Ball Pool - بیلیارد هشت بهترین بازی بیلیارد جهان است که می توانید آن را با دوستان خود و بازیکنان حرفه ای جهان بازی کنید. شما می توانید این بازی را بر روی گوشی موبایل و تبلت اندروید خود انجام دهید و بهترین بازیکن باشید. مهارت های خود را در بخش تمرین بهتر کنید، در مسابقات 1 در مقابل 1 شرکت کنید، یا برای به دست آوردن غنائم و چوب های بیلیارد منحصر به فرد، وارد مسابقات قهرمانی شوید.

 

چوب و میز بیلیارد خود را سفارشی کنید. در هر رقابت 1 به 1 که بازی می کنید، مقداری سکه به صورت شرط بندی در وسط قرار می گیرند و اگر برنده مسابقه شوید سکه ها متعلق به شما خواهند شد. شما می توانید از این سکه ها برای ورود به مسابقات با رده های بالاتر استفاده کنید یا در فروشگاه بیلیارد کالاهای جدید خریداری کنید.

 

در این بازی بیلیارد اندروید شما همچنین می توانید دوستان خود را به چالش بکشید و آنها را به رقابت دعوت کنید. بازی کردن با دوستان بسیار آسان است و تنها کافیست با حساب Miniclip یا فیس بوک خود وارد شوید و دوستان خود را مستقیماً از داخل بازی به چالش بکشید. سیستم سطح 8 Ball Pool بدان معنی است که شما همیشه با چالش روبرو هستید. برای افزایش رتبه خود می توانید در مسابقات شرکت کنید و به مکان های مسابقه اختصاصی بیشتری دسترسی داشته باشید، جایی که فقط در مقابل بهترین بازیکنان بیلیارد بازی می کنید.

 

این بازی آنلاین است و برای اجرای آن نیاز به اتصال اینترنت دارید.

آپدیت 8 Ball Pool 4.8.5

It is time for a new 8 Ball Pool update!

- On this new version players will be able to link their existing accounts to other login providers, like Facebook and Google.
- We’ve also worked on a number of quality of life improvements and new features, such as a Fine Tune Ruler to precisely aim your shots, and faster Lucky Shot and Box animations.
- Alongside that we’ve also solved a number o pesky bugs!

Download the latest update now to get your hands on new content! Time to hit the tables!

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
4.8.5
به روز رسانی در
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
حجم فایل
59.1 مگابایت
ارائه توسط
Miniclip com
دریافت از
Contains ads
4.4
+18M در مجموع
5 +14M
4 +2M
3 +901K
2 +320K
1 +952K