آیکون Shadow Fight 2

بازی Shadow Fight 2

2.10.0 برای اندروید
+100M دانلود
4.6
+13M رای
رده سنی

معرفی بازی Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 یک ترکیب بی نظیر از بازی نقش آفرینی و مبارزه ای کلاسیک است. این بازی به شما امکان می دهد شخصیت خود را به سلاح های کشنده بی شمار و مجموعه ای کمیاب از زره پوش ها مجهز کنید، و با ده ها تکنیک هنرهای رزمی با حریفان خود مبارزه کنید. دشمنان خود را شکست دهید، کارفرمایان دیو را تحقیر کنید و کسی باشید که دروازه سایه ها را می بندد. آیا مهارت های لازم برای پیروزی که با لگد زدن، مشت زدن، پرش و بریدن به دست می آید را دارید؟

 

در بازی اکشن Shadow Fight 2 شما شاهد صحنه های رزمی با جزئیات شگفت آور و جذاب با یک سیستم انیمیشن کاملا جدید خواهید بود. به لطف یک رابط کاربری جنگی کاملاً جدید که به طور اختصاصی برای صفحه نمایش های لمسی طراحی شده است، قادر خواهید بود دشمنان خود را با کنترل های آسان و شهودی نابود کنید. این بازی نقش آفرینی مبارزه ای آدرنالین سوز و پر از هیجان، دارای یک داستان همه جانبه و جذاب است که در آن می توانید از طریق شش دنیای مختلف که پر از شیاطین خطرناک است ماجراجویی خود را آغاز کنید. جنگجوی خود را با شمشیرهای رزمی، نانچیکو، لباس های زرهی، قدرت های جادویی و موارد دیگر سفارشی کنید.

آپدیت Shadow Fight 2 2.10.0

* The Lunar New Year and the Son of Heaven are already here!
* Win the first places in raids and collect all the items!
* Daily quests now can be updated per video ad.
* In raid battles, the remaining time until the end of the whole raid is displayed now, if it`s less than the time of the round, the numbers turn red.
* Bug fixes
* Optimization

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.10.0
به روز رسانی در
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
141 مگابایت
ارائه توسط
Nekki - Action and Fighting Games
دریافت از
ملاحظات
Contains ads
4.6
+13M در مجموع
5 +11M
4 +1M
3 +438K
2 +204K
1 +611K