آیکون RULES OF SURVIVAL

بازی RULES OF SURVIVAL

1.610377.510100 برای اندروید
دانلود فایل نصب (90.2 مگابایت) دانلود فایل دیتا (1915.4 مگابایت) دانلود فایل دیتا (1467.1 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.netease.chiji حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+50M دانلود
3.9
+1M رای
رده سنی

معرفی بازی RULES OF SURVIVAL

RULES OF SURVIVAL - قوانین بقاء یک بازی بتل رویال چند نفره آنلاین است که هم اکنون توسط بیش از 280 میلیون بازیکن در سرتاسر جهان بازی می شوند. این بازی اکشن اندروید شما را در یک نقشه جدید 8x8 کیلومتری کاملاً به روز شده قرار می دهد که 300 بازیکن می توانند در زمین های پهناور با یکدیگر مبارزه کنند تا در پایان یک نفر به عنوان برنده زنده بماند. مراقب باشید، منطقه امن شما در حال کوچک شدن است! بنابراین اسلحه هایی که در مکان مختلف وجود دارند را جمع کنید، خود را تا دندان مسلح کنید و از تاکتیک های خود به بهترین روش استفاده کنید.

 

ویژگی های بازی RULES OF SURVIVAL

 

- بازی کاملا منصفانه در یک نقشه وسیع با کیفیت HD

- حالت یک نفره یا تیمی در یک نبرد بقاء

- انواع سلاح گرم و لوازم جانبی

- رانندگی با ماشین و سایر وسایل نقلیه در زمین های مختلف

 

بازی RULES OF SURVIVAL از فرم استاندارد ژانر بتل رویال پیروی می کند، جایی که بازیکنان در آن مبارزه می کنند تا به عنوان آخرین شخص (یا تیم) زنده بمانند. بازیکنان می توانند حالت های مختلف را برای ورود به مسابقه انتخاب کنند: انفرادی، دو نفره، تیمی (چهار بازیکن) یا Fireteam (پنج بازیکن). در هر صورت، آخرین نفر یا تیمی که زنده بماند، برنده مسابقه است. در این بازی دو نقشه وجود دارد: Ghillie Island (120 بازیکن، 4.8 کیلومتر × 4.8 کیلومتر) و Fearless Fiord (300 بازیکن، 8 کیلومتر × 8 کیلومتر). همچنین حالت های مختلف بازی مانند Gold Mode وجود دارد که بازیکن در آن می تواند طلا کسب کند، یا Diamond Mode که در آن بازیکنان می تواند در طول مسابقه الماس بدست آورد. معرفی نقشه بازی Fearless Fiord نوع جدیدی از بازی یعنی Blitzkrieg را معرفی می کند که در آن بازیکنان با تجهیزاتی مانند هفت تیر، کوله پشتی و زره، فقط روی قسمت خاصی از نقشه پیاده خواهند شد. در این بازی می توانید یک اتومبیل پیدا کنید که به شما امکان حرکت سریع را می دهد. با سایر بازیکنان مبارزه کنید. به تنهایی بجنگید یا به گروه های کوچک بپیوندید. در این بازی تنها یک برنده وجود خواهد داشت!

 

شما می توانید نسخه جدید بازی رولز اف سورویوال برای اندروید را با لینک مستقیم از همین صفحه دانلود کنید و به راحتی بر روی گوشی موبایل یا تبلت خود نصب کنید.

آپدیت RULES OF SURVIVAL 1.610377.510100

1. New Content
* Special Training
- All-new benefits - Special Training will be available after the update, and players will be able to activate it upon the first login.
- Players can choose a desired reward set in Special Training, and after completing the shooting training, players will obtain the pre-selected set and a ton of amazing rewards.
- Shooting training costs bullets, and players can obtain them via daily spending.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.610377.510100
به روز رسانی در
۶ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۱۵ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
3472.79 مگابایت
ارائه توسط
NetEase Games
دریافت از
3.9
+1M در مجموع
5 +1M
4 +155K
3 +108K
2 +52K
1 +262K