آیکون Cyber Hunter

Cyber Hunter

0.100.348 برای اندروید
دانلود فایل نصب (98.4 مگابایت) دانلود فایل دیتا (1991.1 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.netease.lztgglobal حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+10M دانلود
4.0
+450K رای
رده سنی

معرفی بازی Cyber Hunter

Cyber Hunter یک بازی موبایل رقابتی و مبارزه ای است که با عناصر مختلفی از جمله بقا، تیراندازی، اکتشاف، مهارت و موارد دیگر حتی پارکور همراه است! به طور خلاصه، این یک تجربه بازی کاملاً جدید است که بهترین تجربه یک بازی بقاء را به شما ارائه می کند. این بازی اندروید داستان آینده ما را روایت می کند، پس از آنکه تکنولوژی ارتباط مغز با کامپیوتر بسیار پیشرفته شد و تمدن بشری جهش تکاملی دیگری را تجربه کرد، در طی آن وقایع بزرگ آغاز می شود. عدالت در برابر شر قرار می گیرد. قدیم در برابر جدید ایستاده است. و نیروهای محافظه کار با نیروهای افراطی مبارزه می کنند.

 

در این دنیای مجازی، تمام قهرمانان و شیرزنان ما به کمک ربات های کوانتومی توانایی فوق العاده ای را بدست آورده اند. توانایی تبدیل انرژی مکعب کوانتومی به هر وسیله پشتیبانی تاکتیکی که نیاز دارند. از استتار نوری گرفته تا موانع کوانتومی، از یک ردیاب که نزدیک شدن به دشمنان را به شما هشدار می دهد، تا یک ابزار پزشکی که باعث شفابخشی همرزمان می شود. همه چیز و همه چیز توسط شما ساخته می شود و این به همینجا ختم نمی شود. شما می توانید مهارت هایی را که فکر می کنید بیشترین کمک را به استراتژی شما می کنند را انتخاب کنید.

 

در عرصه جنگ برای زنده ماندن و بقا مبارزه کنید. برای پیشبرد اهداف خود از فن آوری ها و سلاح های خارق العاده استفاده کنید و انرژی و ارتقاء های مختلف را جمع کنید. شما و حریفانتان در مکان های مختلف این عرصه نبرد فرود خواهید آمد و می توانید به صورت آزادانه هر کاری انجام دهید. می توانید بدوید، با وسایل نقلیه رانندگی کنید و همچنین از دیوارها بالا بروید یا در هوا پرواز کنید. در این بازی ماجراجویی برای اینکه بتوانید انرژی کوانتومی جمع آوری کنید، باید تمام چیزها را نابود کنید. همچنین برای ساخت برج های دفاعی، پل ها و سایر سازه ها می توانید از انرژی استفاده کنید. اسلجه و سایر تجهیزات خود را ارتقا دهید تا راحت تر به پیروزی برسید. گیم پلی بازی Cyber Hunter دارای گرافیک بالایی بوده در آن از افکت های خارق العاده استفاده شده است و شما می توانید تجربه یک بازی بقاء بسیار عالی را در آن داشته باشید.

آپدیت Cyber Hunter 0.100.348

New engine, better graphics
We've updated the lighting, terrain textures, foliage and buildings to bring you a more realistic Dreamland.

Fresh new first-person experience
Don't miss out on the thrilling faction battles. Enjoy an unprecedented gunfight experience with the new first-person POV.

New Season - Masked Assassin
Have you ever imagined yourself wearing a mask to live another life? Hegemon-King, Consort, and Biography of Vigilantes.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
0.100.348
به روز رسانی در
۸ مرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
2089.45 مگابایت
ارائه توسط
NetEase Games
دریافت از
4.0
+450K در مجموع
5 +307K
4 +45K
3 +26K
2 +14K
1 +56K