آیکون Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer

4.6.8 برای اندروید
دانلود فایل نصب (25.2 مگابایت) دانلود فایل دیتا (194.9 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.olzhas.carparking.multyplayer حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+10M دانلود
4.2
+318K رای
رده سنی

معرفی بازی Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer یک بازی شبیه ساز پارک کردن ماشین است که دارای حالت چند نفره، تیونینگ و سفارشی سازی ماشین، حالت پلیس و پیاده روی آزادانه است. شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره و آفلاین بازی کنید. هزاران بازیکن در انتظار شما هستند. در این بازی پمپ بنزین های واقعی و مراکز خدمات ماشین نیز وجود دارد. در مسابقات چند نفره در برابر بازیکنان واقعی رقابت کنید. همچنین می توانید با بازیکنان واقعی ماشین خود را تعویض کنید. هزاران بازیکن واقعی به صورت روزانه این بازی را انجام می دهند و شما می توانید لیست دوستان خود را ایجاد کنید و حتی با آنها چت صوتی داشته باشید.

 

علاوه بر این موارد می توانید سیستم تعلیق، زاویه چرخ، تعویض موتور خودرو، توربو، گیربکس، اگزوز و موارد دیگر را انجام داده و اتومبیل خود را سفارشی کنید. این بازی دارای محیط های وسیع و با جزئیات بالا است. شما می توانید ماشین خود را از میان بیش از 70 اتومبیل با فضای داخلی واقعی انتخاب کنید. شما می توانید وسایل نقلیه مختلفی شامل کامیون یدک کش، وانت، کامیون، اتومبیل اسپرت و کلاسیک را انتخاب کنید. در این بازی اندروید 82 نوع پارک کردن ماشین در دنیای واقعی و چالش های مختلف رانندگی را تجربه خواهید کرد.

آپدیت Car Parking Multiplayer 4.6.8

Manual Mode
New Cars
Minor Bug Fixes

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
4.6.8
به روز رسانی در
۶ خرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
5.0 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
220.16 مگابایت
ارائه توسط
olzhass
دریافت از
Contains ads
4.2
+318K در مجموع
5 +222K
4 +32K
3 +18K
2 +9K
1 +35K