آیکون ماکسیم | maxim - درخواست خودرو

ماکسیم | maxim - درخواست خودرو

3.8.4o برای اندروید
+500K دانلود
4.0
+5K رای
رده سنی

معرفی برنامه ماکسیم | maxim - درخواست خودرو

maxim - بهترین روش برای ارزیابی راحتی کار با اپلیکیشن ماکسیم این است که آن را دانلود کرده و از آن برای درخواست خودرو و سایر وسایل نقلیه، استفاده کرد. تعرفه های مختلف، سفرهای شهری به ایستگاه راه آهن و فرودگاه، روش پرداخت نقدی و غیرنقدی از حساب کاربری از جمله مزایای این اپلیکیشن است. ما با ایجاد فناوری های نوآورانه شرایطی را فراهم کرده ایم تا خدمات درخواست خودرو مدرن تر، فراگیرتر و ایمن تر ارائه شود. این سامانه روزانه به میلیون ها نفر کمک می کند تا در هزینه سفرهای شهری و بین شهری خود، صرفه جویی کنند.

 

نرخ سفرها

امکان انجام سفرهای ارزان روزانه با تعرفه «اقتصادی» همچنین با تعرفه «وانت»، «موتورسیکلت» و تعرفه ویژه «بانوان»، وجود دارد. برای تعرفه «بانوان»، راننده حتماً خانم خواهد بود. هزینه سفر قبل از انتخاب گزینه «درخواست سفر»، نمایش داده می شود و این قابلیت برای برنامه ریزی هزینه ها کاربردی است. پرداخت هزینه سفر آسان بوده و به روش غیرنقدی از حساب کاربری، صورت می گیرد. اعتبار حساب کاربری را می توان به راحتی ازطریق کارت بانکی، افزایش داد. این روش پرداخت برای سفرهای خانوادگی و کاری مناسب است. با استفاده از کد تخفیف می توان به راحتی برای سفرها از تخفیف بهره مند شد.

 

درخواست سفر

با پرکردن فیلدهای مربوط به «مبدأ» و «مقصد» یا با استفاده از نقشه شهر یا به کمک قابلیت تشخیص موقعیت مکانی تلفن همراه هوشمند یا تبلت می توان درخواست خودرو کرد. می توان چندین آدرس را هم زمان وارد کرده یا مسیر را درطول سفر ویرایش کرد. درخواست رزرو این امکان را فراهم می کند تا بتوان سفرهای خود را برای زمان مناسب، برنامه ریزی کرد.

 

در گزینه «خدمات تکمیلی» درخواست، این اطلاعات تکمیلی قید می شود: همراه داشتن کودکان، حیوانات خانگی، بار و چمدان همچنین می توان از شماره تلفن خود و با واردکردن شماره تلفن همراه شخص دیگری، برای او خودرو درخواست کرد. خودروهای بدون مسافر و مسیر حرکت خودرو به سمت آدرس درخواست روی نقشه نمایش داده می شود. در طول سفر می توان مسیر حرکت خودرو را با شخص دیگری به اشتراک گذاشت، بدین ترتیب او می تواند مسیر حرکت شما را روی نقشه ببیند. امکان ارزیابی سفرها روی امتیاز رانندگان تأثیر گذاشته و به بهبود سامانه کمک می کند.

 

شهرها

آمل، اندیمشک، اراک، آران و بیدگل، اردبیل، آزادشهر، بابل، بابلسر، بهنمیر، بندرعباس، بندرترکمن، بیرجند، بجنورد، بروجرد، بوکان، بوشهر، چالوس، دزفول، دولت آباد، درچه، اسلامشهر، فردیس، فرخشهر،فاضل آباد، فریدون کنار، فولادشهر، فومن، گنبد کاووس، گرگان، هفشجان، همدان، ایلام، اصفهان، جویبار، کامیاران، کرج، کاشان، کرمان، کرمانشاه، خمینی شهر، خرم آباد، خرمشهر، خسروشاه، خوی، کوچصفهان، مهاباد، مهدی شهر، محمو د آباد، ملارد، ملایر، مراغه، مرودشت، مشهد، نجف آباد، نیشابور، نوشهر، پیشوا، قائم شهر، قرچک، قزوین، قدس، قم، رفسنجان، رشت، سبزوار، سنندج، سقز، سرعین، ساری، ساوه، سمنان، شهمیرزاد، شهرکرد، شهریار، شاهرود، شاندیز، شیراز، سیرجان، صومعه سرا، تبریز، تفت، تهران، طرقبه، طوس، ارومیه، ورامین، یاسوج، یزد، زاهدان، زنجان و زرقان.

 

در این صفحه می توانید نسخه جدید اپلیکیشن ماکسیم را با لینک مستقیم برای اندروید دانلود و به سادگی بر روی گوشی خود نصب کنید. کاربران گوشی های آیفون نیز می توانند برای دانلود ماکسیم برای iOS به اپ استور اپل مراجعه کنند.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
3.8.4o
به روز رسانی در
۱۵ فروردین ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500K
حجم فایل
12.87 مگابایت
ارائه توسط
Iran maxim
دریافت از
4.0
+5K در مجموع
5 +3K
4 464
3 343
2 186
1 694