آیکون پادرس (گام به گام، نمونه سوال ، جزوات دبیرستان)

پادرس (گام به گام، نمونه سوال ، جزوات دبیرستان)

2.6.5 برای اندروید
+100K دانلود
4.4
+7K رای
رده سنی

معرفی برنامه پادرس (گام به گام، نمونه سوال ، جزوات دبیرستان)

برنامه جدید پادرس اولین اپلیکشن درسی می باشد که محتوای کلیه دروس را در اختیار دانش آموزان دبیرستان می گذارد. دانش آموزان با پادرس می توانند تمام مشکلات درسی خود را رایگان و سریع بر طرف کنند. محتوای رایگان پادرس شامل نمونه سوال، جزوات، نمونه سوال (نوبت اول و دوم-میان نوبت)، بارم بندی ویدیوهای آموزشی می باشد.

 

پادرس جدید نسبت به نسخه های قبل محتوای بیشتری را در اختیار دانش آموزان می گذارد در ادامه به محتوای که با دانلود اپلیکیشن جدید پادرس در اختیاز شما قرار می گیرد اشاره می کنیم.

 

پادرس هفتم: این بخش از پادرس شامل تمام محتوای درسی دروس پایه هفتم می شود. دانش آموزان هفتمی میتوانند با استفاده از اپلیکیشن پادرس هفتم گام به گام، نمونه سوال، جزوات درسی و همچنین ویدیو های آموزشی را در اختیار داشته باشند.

 

پادرس هشتم: این قسمت از پادرس هم تمامی نیازهای دانش آموزان هشتم را رفع می کند. هشتمی ها می توانند ویدیو درسی، نمونه سوال، جزوه و از همه مهمتر حل تمرین دروس را در پادرس هشتم در اختیار داشته باشند.

 

پادرس نهم: دانش آموزان سال نهم دوره اول دبیرستان می توانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس نمونه سوال، جزوه و گام به گام دروس درسی و همچنین ویدیو درسی را داشته باشند.

 

پادرس دهم: دانش آموزان سال دهم دبیرستان که رشته تحصیلی آنها ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی است می توانند با استفاده از پادرس دهم کلیه مشکلات درسی خود را رفع کنند.

 

پادرس یازدهم: محصلین این مقطع که در رشته های نظری تحصیل می کنند می توانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس یازدهم گام به گام، نمونه سوال، جزوه ها و همچنین کلیه ویدیو آموزشی را رایگان در اختیار داشته باشند.

 

پادرس دوازدهم: دانش آموزانی که کنکور دارند و در مقطع دوازدهم تحصیل می کنند نیز با استفاده از پادرس دوازدهم تمامی محتوای مورد نیاز امتحانات نهایی و کنکور بدون پرداخت هیچ هزینه ای دسترس آنها است.

 

پادرس هنرستان: این بخش از پادرس به تازگی و در این نسخه به برنامه اضافه گردیده و فقط شامل دروس اصلی و مشترک دانش آموزان هنرستان های فنی و حرفه و کار و دانش می شود.

 

در پایان از تمامی دانش آموزان و معلمین که علاقه مند هستند و دوست دارند محتوای درس آنها در پادرس منتشر شود با پادرس در تماس باشند.

 

دانلود برنامه پادرس جدید از همین صفحه و با لینک مستقیم در دسترس شما می باشد. در جدیدترین نسخه این برنامه علاوه بر امکانات نسخه قدیمی، می توانید به قابلیت های جدید و محتوای کامل تر دسترسی داشته باشید.

 

همچنین میتوانید نظرات خود را علاوه بر پشتیبان پادرس از طریق راه های زیر با ما در ارتباط بگذارید:

 

وبسایت پادرس: https://www.paadars.com/

ایمیل پادرس: info@paadars.com

کانال تلگرام پادرس: https://t.me/PaadarsApp

اینستاگرام پادرس: https://www.instagram.com/Paadars

آپدیت پادرس (گام به گام، نمونه سوال ، جزوات دبیرستان) 2.6.5

رفع برخی ایرادات

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.6.5
به روز رسانی در
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100K
حجم فایل
7.7 مگابایت
ارائه توسط
paadars group
دریافت از
4.4
+7K در مجموع
5 +5K
4 624
3 391
2 184
1 665