آیکون Snapchat

Snapchat

10.86.0.55 برای اندروید
+1,000M دانلود
4.3
+23M رای
رده سنی

معرفی برنامه Snapchat

Snapchat - اسنپ چت راهی سریع و سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن لحظات زندگی خود با دوستان و خانواده است. به راحتی و در چند ثانیه یک عکس یا فیلم بگیرید، توضیحات خود را اضافه کنید و آن را برای بهترین دوستان و خانواده خود ارسال کنید. با برنامه اسنپ چت می توانید احساسات و حالت های خود را با فیلترها، لنزها، Bitmoji ها و انواع افکت های سرگرم کننده و جذاب بیان کنید. شما می توانید لنز یا فیلتر را بر روی عکس خود قرار دهید. هر روز موارد جدید نیز به آن اضافه می شود و با استفاده از آنها می توانید چهره خود را تغییر دهید، با بیتموجی سه بعدی خود برقصید و بازی هایی که می توانید با چهره خود انجام دهید را کشف کنید. همچنین می توانید فیلترهای خود را بسازید تا به عکس ها و فیلم ها اضافه کنید، یا لنزهای ساخته شده توسط سایر کاربران را امتحان کنید!

 

با دوستان خود در تماس باشید و با آنها چت کنید، یا روز خود را از طریق استوری های گروهی به اشتراک بگذارید. چت تصویری با حداکثر 16 دوست به طور همزمان قابل انجام است و حتی می توانید از فیلترها و لنزها نیز در آنها استفاده کنید! احساسات خود را با Friendmoji ها بیان کنید. Bitmoji های اختصاصی که فقط برای شما و یک دوست ساخته شده است.

 

دوستان خود را فالو و استوری های آنها را تماشا کنید و با استوری های اختصاصی ناشران و سازندگان برتر به روز باشید. اگر دوستانتان مکان خود را با شما به اشتراک گذاشته باشند، می توانید ببینید که کجا هستند. شما می توانید موقعیت مکانی خود را با بهترین دوستان خود به اشتراک بگذارید، یا از طریق حالت Ghost Mode موقعیت خود را مخفی کنید. لایو استوری های افرادی که در اطراف شما هستند و حتی مردم سراسر جهان را پیدا کنید.

 

با سرویس ذخیره سازی ابری اسنپ چت می توانید اسنپ هایی که ذخیره کرده اید را دوباره مشاهده کنید. لحظه های قدیمی را ویرایش و برای دوستان خود ارسال کنید، یا آنها را در Camera Roll خود ذخیره کنید. شما می توانید استوری هایی از خاطرات مورد علاقه خود را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود ایجاد کنید.

آپدیت Snapchat 10.86.0.55

Bug fixes and improvements! 👻

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
10.86.0.55
به روز رسانی در
۱۶ تیر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1,000M
حجم فایل
61.66 مگابایت
ارائه توسط
Snap Inc
دریافت از
Contains ads
4.3
+23M در مجموع
5 +15M
4 +2M
3 +1M
2 +850K
1 +2M