آیکون City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline

بازی City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline

3.1.1 برای اندروید
+5M دانلود
4.3
+140K رای
رده سنی

معرفی بازی City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline

City Island 4 - سیتی ایسلند 4 امکان می دهد تا پرطرفدارترین سری بازی شبیه‌سازی خانه‌سازی را روی گوشی موبایل یا تبلت خود بازی کنید! شهرسازی هیچگاه به اندازه این شبیه‌سازی City Island جدید پرهیجان نبوده است! در این بازی شما سرمایه‌داری خواهید بود که یک روستای کوچک در یک جزیره را به یک کلان‌شهر در چند جزیره گسترش می‌دهید. جزایر جدید را کشف کنید، شهر و زندگی شهری خود را توسعه دهید، شهروندان را راضی و شاد نگه دارید، حمل‌ونقل را کنترل کنید و از یک دنیای مجازی سرشار از اکتشافات لذت ببرید! به بیش از 50 میلیون بازیکنی بپیوندید که تاکنون سری‌های City Island، این بازی دارای گرافیک فوق‌العاده و واقعی را بازی کرده‌اند. ساختمان‌ها و دکوراسیون را به صورت مدبرانه بنا کنید تا پول‌ها به جریان بیفتد و شهر شما رونق پیدا کند. جان گرفتن شهر خود را در برف، باران و در نور خورشید، شب و روز مشاهده کنید. به صورت مداوم و به صورت آنلاین و آفلاین شهر خود را مدیریت کنید و توسعه دهید.

 

به دنبال بازی دارای امتیاز بالای City Island 3: Building Sim که یک بازی شهرسازی می باشد، City Island 4 به عنوان چهارمین بازی در سری بسیار محبوب بازی‌های ساخت شهر است. شما با اندکی پول و طلا از یک جزیره خالی شروع می‌کنید و سپس روستای خود را به یک شهر کوچک و در ادامه حتی به یک کلان‌شهر تبدیل می‌کنید. اگر طرفدار بازی‌های ساخت شهر هستید، City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline با داشتن بیش از 250 ساختمان خارق‌العاده و دارای جزئیات دقیق، بهترین انتخاب برای شماست. به مشهورترین بازی شبیه‌سازی ساخت شهر در دنیا بپیوندید که دارای جنبه‌های زندگی شهری شبیه‌سازی شده جذاب است. چالش‌های بامزه بسیار زیاد که باید کامل کنید، به عنوان مثال یافتن بهترین راه برای سازماندهی شهر همراه با دکوراسیون‌هایی که باعث پیشرفت آن شود، پیوستن به مراسم و رویدادها برای جمع‌آوری مواد لازم برای ساختمان‌های خاص، مدیریت حمل‌ونقل شهروندان، ایجاد شغل کافی و احداث ساختمان‌های عمومی به منظور خوشحال کردن آنها و به دست آوردن پول بیشتر. از واقعی‌شدن بیشتر به وسیله شرایط آب‌وهوایی مختلف، چرخه روز و شب و بسیاری جنبه‌های جالب زندگی شهری لذت ببرید.

 

در این بازی اندروید شما به عنوان شهردار باید چالش‌های زندگی واقعی مانند نگهداری از ساختمان‌ها و آتش‌سوزی را حل کنید، به شهروندان خدمت‌رسانی کرده و نیازهای اجتماع را برطرف کنید تا آنها خوشحال شوند. با احداث پارک و زیباسازی شهر باعث افزایش جمعیت شوید، به وسیله ایجاد و فراهم کردن جاده، راه‌آهن و قطار، مسیر پیاده‌روی، کانال، اسکله و کشتی باری باعث رونق حمل‌ونقل شوید و چالش‌های باحال را با دوستانتان حل کنید تا جامعه خود را رشد داده و به آن شخصیت ببخشید.

آپدیت City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline 3.1.1

3.1.2
❤️ You just focus on enjoying the game
🔧 We'll continue to improve your experience

3.0.0
🏝️ A brand-new island has added to City Island 4!
🏙️ Expand now and grow your city even further!

2.5.0
⭐️ From now on we will show an ingame message when there is a new update available. We won't force you to update though. And it gets even better, the update can be downloaded and installed while you are playing!

2.4.1
🔧 Fixed issue where the loading video indicator got stuck

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
3.1.1
به روز رسانی در
۱ آبان ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5M
حجم فایل
82.95 مگابایت
ارائه توسط
Sparkling Society - Build Town City Building Games
دریافت از
ملاحظات
Contains ads
4.3
+140K در مجموع
5 +99K
4 +18K
3 +8K
2 +3K
1 +10K