آیکون Boom Beach

بازی Boom Beach

43.87 برای اندروید
+50M دانلود
4.4
+6M رای
رده سنی

معرفی بازی Boom Beach

Boom Beach - بوم بیچ یک بازی استراتژیک پرطرفدار از کمپانی سوپرسل است. پیدا کردن بازی های برج سازی در گوگل پلی کار سختی نیست، اما Boom Beach با یک تجربه نبرد جذاب و پر از گزینه های استراتژیک، خود را از سایر بازی ها جدا می کند. در این بازی اندروید شما باید نیروهای تهاجمی و دفاعی خود را بسازید و برای بدست آوردن منابع با سایر بازیکنان نبرد کنید.

 

کمپانی Supercell توسعه دهنده این بازی، به اندازه کافی هوشمند است که یک فرمول اثبات شده را نقض نکند. این شرکت از آنچه که در بازی بسیار موفق Clash of Clans امتحان پس داده بود به خوبی استفاده کرده و اساساً پوسته ای مدرن را روی آن قرار داد. Boom Beach دارای همان سطح بالای گرافیک و طراحی است. یک آموزش بسیار ساده اما مؤثر، احساسی واضح و مختصر به شما می دهد تا با نحوه ارتقای پایگاه خود آشنا شوید. همچنین خواهید دانست که چگونه پایگاه خود را گسترش دهید و به انواع مختلف قلعه های بازیکنان دیگر و قلعه هایی که به صورت کامپیوتری کنترل می شوند حمله کنید.

 

اگرچه عدم کنترل مستقیم بر سربازان خود در جنگ، در ابتدا ناامید کننده است، اما انتخاب منطقه ورود و استفاده از شعله های آتش یک مجموعه قانون ساده را به شما می دهد که با گذشت زمان ایجاد می شود. این سیستم غالبا خودکار، هم برای پیروزی های مهیج و هم برای شکست های آزار دهنده که هر دوی آنها جذاب هستند ساخته شده است. همچنین می توانید از یک کشتی پشتیبانی در ساحل برای شلیک شعله های آتش، ارسال وسایل کمک های اولیه و یا شلیک به اردوگاه دشمن با موشک های هدایت شونده استفاده کنید. در این بازی استراتژیک، ترکیبی از استراتژی قبل از نبرد، شبیه سازی حمله در زمان واقعی و پشتیبانی فعال، تجربه ای جذاب را در اختیار شما قرار می دهد.

آپدیت Boom Beach 43.87

HQ24 is here! Check out the new troop Mech!

This update includes:
– HQ24
– New main island troop Mech
– Classified Items
– Scorcher now only 14 housing space with lower GBE cost
– Balance and progression changes
– Other bug fixes and improvements

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
43.87
به روز رسانی در
۱۲ آبان ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۷ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
125.96 مگابایت
ارائه توسط
Supercell
دریافت از
4.4
+6M در مجموع
5 +4M
4 +969K
3 +348K
2 +127K
1 +290K