آیکون Brawl Stars

Brawl Stars

31.84 برای اندروید
+100M دانلود
4.3
+14M رای
رده سنی

معرفی بازی Brawl Stars

Brawl Stars - در بازی براول استارز در کمتر از سه دقیقه با دوستان یا بصورت انفرادی در انواع حالت های بازی، نبرد کنید. به عرصه نبرد قدم بگذارید و سعی کنید تا حد ممکن کریستال جادویی جمع کنید. در این بازی اکشن شما باید با دشمنانی که می خواهند کریستال به دست آورند نیز بجنگید. در بازی Brawl Stars نبردهای هیجان انگیز 3 در مقابل 3 را با بازیکنانی از سراسر دنیا تجربه خواهید کرد. با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید و تلاش کنید تا آن را به یک تیم شکست ناپذیر تبدیل کنید.

 

ده ها Brawlers با توانایی های فوق العاده قدرتمند را باز کنید و آنها را ارتقاء دهید. از توانایی های شخصیت های مختلف استفاده کنید و یک تاکتیک کارآمد در تعامل با متحدین خود ایجاد کنید. شما می توانید پوسته های منحصر به فرد خریداری و جمع آوری کنید تا در میدان نبرد ایستادگی و خود نمایی کنید. تیم های دشمنان را شکست دهید و اجازه ندهید که آنها کریستال جمع کنند. اما مراقب باشید زیرا ممکن است بلورهای جمع آوری شده پس از مرگ از بین بروند.

 

با بروزرسانی براول استارز، آخرین تغییرات و آپدیت براول استارز در دسترس شما خواهد بود. اگر دانلود بازی Brawl Stars از گوگل پلی برای شما امکان پذیر نیست می توانید دانلود نسخه جدید و نصب آخرین آپدیت براول استارز را به راحتی از همین صفحه و با لینک مستقیم انجام دهید.

آپدیت Brawl Stars 31.84

BRAWL PASS SEASON 4: HOLIDAY GETAWAY!
- 70 Tiers of content!
- New Chromatic Brawler: Lou!
- Exclusive Skins: Bellhop Mike and King Lou
- New Environment

OTHER
- New LINE FRIENDS skins!
- Major Map Maker update!
- ... and more!

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
31.84
به روز رسانی در
۲۶ آبان ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۷ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
150.64 مگابایت
ارائه توسط
Supercell
دریافت از
4.3
+14M در مجموع
5 +11M
4 +1M
3 +491K
2 +227K
1 +1M