آیکون Brutal Age: Horde Invasion

Brutal Age: Horde Invasion

0.8.13 برای اندروید
دانلود فایل نصب (86.4 مگابایت) دانلود فایل دیتا (18.5 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.tap4fun.brutalage_test حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+10M دانلود
4.1
+253K رای
رده سنی

معرفی بازی Brutal Age: Horde Invasion

Brutal Age یک بازی استراتژیک است که در آن می توانید به یک فرمانده جنگ افسانه ای تبدیل شوید. قبیله خود را با شهرها و پاسگاه ها بر روی نقشه بسازید و مرز قلمروی خود را در برابر رقبای جهانی گسترش دهید. چالش های زیادی در انتظار شما هستند، جنگجویان خود را برای یک شکار بزرگ آماده کنید! بیایید اصلی ترین نبرد PVE و PVP را در این بازی استراتژی MMO رایگان و جدید تجربه کنید. با دوستان خود متحد و در جمعیت های ماقبل تاریخ بی رحم باشید!

 

در بازی Brutal Age بر قبیله غارنشینان حکومت کنید و یک امپراطوری در کره زمین ماقبل تاریخ ایجاد کنید. حیوانات وحشی را شکار و با دشمنان مبارزه کنید. این بازی جذاب اندروید شما را به عصر سنگ (یا عصر حجر) می برد، دورانی که ماموت ها، ببرهای دندان خنجری و سایر حیوانات افسانه ای در گوشه و کنار سیاره زمین پرسه می زدند. اما قبیله شما از مواجهه با شکارچیان و درنده های غول پیکر نمی ترسد. شما می توانید شکار کنید و برای قبیله خود غذا تهیه کنید. جمعیت قبیله خود را افزایش دهید. برای اهداف مختلف، ساخت و سازهای متفاوت انجام دهید. به قبایل اطراف خود حمله کنید و غنائم بدست آورید.

آپدیت Brutal Age: Horde Invasion 0.8.13

- Optimized Backpack's Red Dot Hint: Go to "Settings", from there you can choose whether or not to show the Red Dot Hint.
- The new purple Astrology Flamen, Otis, is coming soon! Make your defense rock solid and immovable with this new character!
- 600 servers will open soon! All servers will kick-off with a special Event. Stay tuned!
- Some bugs were fixed.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
0.8.13
به روز رسانی در
۱۶ تیر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.0 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
100.12 مگابایت
ارائه توسط
tap4fun
دریافت از
4.1
+253K در مجموع
5 +185K
4 +28K
3 +14K
2 +4K
1 +20K