آیکون Racing Xtreme 2: Top Monster Truck & Offroad Fun

بازی Racing Xtreme 2: Top Monster Truck & Offroad Fun

1.11.1 برای اندروید
+10M دانلود
4.5
+163K رای
رده سنی

معرفی بازی Racing Xtreme 2: Top Monster Truck & Offroad Fun

Racing Xtreme 2 یک بازی مسابقه ای ماشین های هیولا است که به صورت رایگان در گوگل پلی در دسترس قرار گرفته است. با ماشین های هیولا رانندگی کنید و آن ها را با پرش های بسیار بلند در مسابقات عجیب و غریب هدایت کنید. در مسابقات پر هیجان ماشین هیولا به صورت رو در رو با حریفان خود رقابت کنید. این یک بازی شبیه ساز کاملاً جدید ماشین هیولای مسابقه ای است که در آن باید پشت فرمان کامیون های فوق العاده قدرتمند هیولا بنشینید. در مناطق زیبا، تپه ها، دره های حومه شهر آمریکا با سریع ترین وسایل نقلیه هیولای آفرود 4x4 مسابقه دهید. شما می توانید ماشین مورد نظر خود را از میان ۳۰ ماشین فوق العاده با عملکرد عالی انتخاب کنید. این بازی دارای گرافیک با کیفیت بالا است که می‌توانید در تمام مراحل آن از تصاویر سه بعدی زیبا لذت ببرید. شما می توانید بزرگترین و تماشایی ترین پرش ها و حرکات نمایشی با کامیون هیولا را از طریق تپه ها انجام دهید. در چالش های هاردکور می توانید مهارت های خود را نشان دهید.

 

در بازی Racing Xtreme 2 می توانید وسیله نقلیه خود را با لاستیک، نیتروژن، اگزوز، موتور، دنده، تقویت‌کننده و بدنه جدید ارتقا دهید. در این بازی مسیرهای مختلف با شرایط آب و هوایی گوناگون وجود دارد که می‌توانید مهارت های رانندگی خود را در مسیر مسابقه گل‌آلود امتحان کنید. با کسب تجربه و بهبود مهارت های رانندگی خود می توانید به صدر جدول رتبه بندی آنلاین صعود کنید و بر دنیای ماشین های هیولا تسلط یابید. برای به دست آوردن شکوه و عظمت مسابقه دهید و بهترین نتایج را به دست آورید و به یک راننده زبده تبدیل شوید. اکنون زمان آن رسیده است که سوار ماشین هیولای خود شوید و آن را با سلیقه خود شخصی سازی کنید. تجهیزات خود را ارتقا دهید و نشان دهید که سرعت شما در مسابقه درگ به چه میزان است و مهارت های رانندگی تان در چه سطحی قرار دارد. در طول مراحل بازی تمایل شما به مبارزه مطمئناً آزمایش خواهد شد، بنابراین برای سخت ترین بازی ریسینگ آماده شوید. شما همواره می توانید جدیدترین نسخه این بازی محبوب را از سرورهای پرسرعت رویدفا دانلود کنید.

آپدیت Racing Xtreme 2: Top Monster Truck & Offroad Fun 1.11.1

Refuel your MONSTER TRUCK and perform AMAZING stuns. We have added a new ‘Auto Race’ feature for all fire-breathing monster truck fans. Moreover, we fixed minor bugs and improved the gameplay.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.11.1
به روز رسانی در
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
88.28 مگابایت
ارائه توسط
T-Bull
دریافت از
ملاحظات
Contains ads
4.5
+163K در مجموع
5 +142K
4 +9K
3 +4K
2 +1K
1 +5K