آیکون WIFI WPS WPA TESTER

WIFI WPS WPA TESTER

4.0.1 برای اندروید
+50M دانلود
4.0
+518K رای
رده سنی

معرفی برنامه WIFI WPS WPA TESTER

WIFI WPS WPA TESTER به شما نشان می دهد که آیا نقطه دسترسی بی سیم شما نسبت به پروتکل WPS آسیب پذیر است یا خیر. با استفاده از این برنامه، می توانید اتصال به یک نقطه دسترسی Wi-Fi را از طریق پین WPS امتحان کنید. پین ها با چندین الگوریتم از طریق آدرس MAC محاسبه می شوند و PIN های دیگری نیز در بسیاری از نقاط دسترسی در یک پایگاه داده محلی وجود دارد. خوشبختانه فقط بخش کوچکی از Wireless Access Point در برابر پروتکل WPS آسیب پذیر هستند.

 

اگر متوجه شدید که Access Point شما دارای پروتکل WPS است، پیشنهاد می کنیم آن را غیرفعال کنید. هدف از برنامه این است که به مشتریان در مورد آسیب پذیری نقطه دسترسی خودشان اطلاع دهد. حالت های اتصال فراوانی با این برنامه وجود دارد و می توانید حالت bruteforce را نیز امتحان کنید. برنامه همچنین کشف می کند که آیا یک Access Point با WPS فعال شده، غیرقابل نفوذ (WPS LOCKED) است یا خیر. برنامه به کاربران دارای مجوزهای روت اجازه می دهد تا رمزهای عبور WiFi را ذخیره کنند.

 

توجه: شما می توانید پین ها را با این برنامه تست کنید و می توانید اتصال برقرار کنید، اما نمی توانید رمز عبور را بدون مجوزهای روت مشاهده کنید.

آپدیت WIFI WPS WPA TESTER 4.0.1

- Libraries updated
- Added new Pins
- Vendor db updated
- Minor bug and improvements
- Added in-app purchase to remove ads

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
4.0.1
به روز رسانی در
۲۷ خرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
12.34 مگابایت
ارائه توسط
Sangiorgi Srl
دریافت از
Contains ads
4.0
+518K در مجموع
5 +366K
4 +47K
3 +32K
2 +14K
1 +57K