آیکون WhatsApp Business

برنامه WhatsApp Business

2.21.3.19 برای اندروید
+100M دانلود
4.2
+3M رای
رده سنی

معرفی برنامه WhatsApp Business

واتساپ بیزینس محصولی از فیس بوک

 

واتساپ بیزینس به شما امکان می دهد در واتساپ حضور تجاری داشته و از طریق ارتباط موِثر با مشتریان، تجارت خود را گسترش دهید.

 

اگر شما دارای یک خط تلفن شخصی و یک خط کاری جدا باشید، می توانید هم واتساپ بیزینس و هم پیام رسان واتساپ را با دو شماره جداگانه روی گوشی خود نصب نمایید.

 

WhatsApp Business علاوه بر ویژگی های پیام رسان واتساپ، دارای ویژگی های زیر نیز است:

 

نمایه (پروفایل) تجاری: یک پروفایل برای بیزینس خود ایجاد کنید تا مشتریان به اطلاعات مهم شما مانند وبسایت، نشانی و اطلاعات تماس دسترسی داشته باشند.

 

ابزارهای پیام رسانی: با استفاده از پیام خارج از دسترس در ساعات غیر اداری و پیام درود و تهنیت برای وقتی که مشتریان برای اولین بار به شما پیام می دهند، ارتباط خود با مشتریان را نزدیکتر کنید.

 

پشتیبانی از شماره های ثابت: شما می توانید واتساپ بیزینس را با شماره تلفن ثابت نیز فعال کنید و مشتریان می توانند به شما روی آن شماره پیام دهند. هنگام تایید شماره، گزینه «با من تماس بگیر» را انتخاب کنید تا به وسیله تماس تلفنی کد را دریافت نمایید.

 

هم واتساپ بیزینس و هم پیام رسان واتساپ را داشته باشید: شما می توانید از هر دو برنامه واتساپ بیزینس و پیام رسان واتساپ استفاده نمایید.

 

• واتساپ وب: می توانید از طریق مرورگر رایانه تان به طور کاراتری پاسخ مشتریانتان را بدهید.

 

واتساپ بیزینس شامل همه ویژگی های پیام رسان واتساپ است مانند ارسال رسانه، تماس رایگان*، پیام بین المللی رایگان، گفتگوی گروهی، پیام های آفلاین و بسیاری موارد دیگر.

 

*ممکن است متحمل هزینه داده یا اینترنت همراه شوید. برای جزییات با سرویس دهنده خود تماس بگیرید.

 

توجه: چنانچه تاریخچه پیام های پیام رسان واتساپ خود را در واتساپ بیزینس بازیابی نمایید، دیگر نمی توانید آن را در پیام رسان واتساپ بازیابی کنید. توصیه می کنیم یک کپی از نسخه پشتیبان پیام رسان واتساپ را روی کامپیوتر نگه دارید تا چنانچه قصد برگشتن به پیام رسان واتساپ را دارید دچار مشکل نشوید.

 

همیشه مشتاق شنیدن صدای شما هستیم! اگر بازخورد، پرسش یا مشکلی دارید لطفا به این نشانی به ما ایمیل بزنید:

 

[email protected]

 

یا ما را در توییتر دنبال کنید:

 

‎http://twitter.com/WhatsApp

‎@WhatsApp

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.21.3.19
به روز رسانی در
۲۹ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
حجم فایل
31.95 مگابایت
ارائه توسط
WhatsApp LLC
دریافت از
4.2
+3M در مجموع
5 +2M
4 +374K
3 +230K
2 +123K
1 +393K