آیکون WhatsApp Messenger

برنامه WhatsApp Messenger

2.21.3.19 برای اندروید
+5,000M دانلود
4.2
+130M رای
رده سنی

معرفی برنامه WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger - واتساپ یک برنامه پیام‌رسان رایگان برای اندروید و سایر گوشی‌های هوشمند است. واتس اپ برای تبادل پیام و تماس با دوستان و خانواده از ارتباط اینترنت گوشی شما (5G/4G/3G/2G/EDGE یا Wi-Fi، هرکدام که موجود باشد) استفاده می‌کند. از پیامک به واتساپ مهاجرت کنید تا پیام، تماس، عکس، ویدیو، سند و پیام‌صوتی ارسال و دریافت کنید.

 

چرا از واتساپ استفاده کنیم:

 

بدون هزینه: واتساپ برای تبادل پیام و تماس با دوستان و خانواده از ارتباط اینترنت گوشی شما (4G/3G/2G/EDGE یا Wi-Fi، هرکدام که موجود باشد) استفاده می‌کند، بنابراین برای هر پیام یا تماس نیازی به پرداخت هزینه نیست. برای استفاده از واتساپ هیچ هزینه اشتراکی نیاز نیست.

 

چندرسانه‌ای: عکس، ویدیو، سند و پیام صوتی ارسال و دریافت کنید.

 

تماس‌های رایگان: با تماس واتساپ با دوستان و خانواده رایگان تماس بگیرید، حتی وقتی در کشور دیگری هستند. تماس‌های واتساپ در عوض دقایق طرح تماس صوتی گوشی شما از اتصال اینترنت گوشی استفاده می‌کند.

 

گفتگو‌های گروهی: از گفتگوی گروهی با مخاطبان خود لذت ببرید و به آسانی با دوستان یا خانواده در تماس باشید.

 

واتساپ وب: همچنین می‌توانید از مرورگر کامپیوتر خود مستقیما پیام‌های واتساپ ارسال و دریافت کنید.

 

بدون هزینه‌های خدمات بین‌المللی: برای ارسال پیام‌های بین‌المللی واتساپ هیچ هزینه اضافی نیاز نیست. با دوستان خود در سراسر جهان گفتگو کنید و از هزینه‌های پیامک بین‌المللی دوری کنید.

 

به نام کاربری و رمز عبور نه بگویید: چرا باید زحمت به‌خاطر سپردن نام‌کاربری یا گذروازه دیگری را بکشیم؟ واتساپ همانند پیامک با شماره تلفن شما کار می‌کند و با دفترچه تلفن فعلی گوشی شما بخوبی یکپارچه می‌شود.

 

همیشه آنلاین: با واتساپ، همیشه آنلاین هستید و دیگری هیچ پیامی را از دست نمی‌دهید. دیگر ابهامی در مورد اینکه آنلاین هستید یا خارج شده‌اید وجود ندارد.

 

بی‌درنگ با مخاطبینتان ارتباط برقرار کنید: دفترچه تلفن شما برای ارتباط سریع و آسان با مخاطبان شما که واتساپ دارند استفاده می‌شود تا دیگر لازم نباشد نام‌های کاربری سخت را بخاطر بسپارید.

 

پیام‌های برون‌خطی: حتی اگر اعلانی را از دست بدهید یا گوشی خود را خاموش کنید، واتساپ پیام‌های اخیر شما را تا زمان استفاده بعدی از برنامه، حفظ می‌کند.

 

و بسیاری مزایای دیگر: مکان خود را به اشتراک بگذارید، مخاطبان خود را مبادله کنید، تصویر زمینه سفارشی و صداهای اعلان تنظیم کنید، تاریخچه گفتگو را ایمیل کنید، همزمان پیام‌های خود را برای چندین مخاطب منتشر کنید و موارد بیشتر!

 

نصب مجدد واتساپ

برای نصب واتساپ ابتدا آن را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. بعد از اجرای برنامه شماره موبایل خود را وارد و تایید کنید. اگر نسخه پشتیبانی از تاریخچه گفتگوی شما پیدا شود و مایل باشید که آن را بازیابی کنید، بازیابی را انتخاب کنید. در انتها، نام خود را وارد کنید. همچنین می‌توانید با رفتن به دکمه منو > تنظیمات، و زدن روی اسم پروفایل، آن را تغییر دهید.

 

واتساپ فارسی

برای نصب واتساپ فارسی نیازی به دانلود برنامه های واتساپ غیر رسمی ندارید. برای این کار فقط باید زبان گوشی خود را روی فارسی تنظیم کنید تا زبان برنامه WhatsApp نیز به فارسی تغییر کند. لازم به ذکر است که با نصب واتساپ های غیر رسمی، امکان بلاک شدن اکانت شما وجود دارد.

 

برای دانلود واتساپ با لینک مستقیم می توانید از همین صفحه اقدام و واتساپ جدید را نصب کنید.

آپدیت WhatsApp Messenger 2.21.3.19

* You can now remove sound when sharing videos. Tap the mute icon before hitting send.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
2.21.3.19
به روز رسانی در
۲۹ بهمن ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5,000M
حجم فایل
30.84 مگابایت
ارائه توسط
WhatsApp LLC
دریافت از
4.2
+130M در مجموع
5 +92M
4 +16M
3 +7M
2 +3M
1 +9M