آیکون Cx File Explorer)

برنامه Cx File Explorer

1.8.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.8
+173K رای
رده سنی

Cx File Explorer یک برنامه مدیریت فایل قدرتمند با رابط کاربری تمیز و بصری است. با استفاده از این برنامه فایل منیجر، می‌توانید به سرعت فایل‌های موجود در گوشی موبایل، کامپیوتر و فضای ذخیره‌سازی ابری خود را مرور و مدیریت کنید؛ درست مانند استفاده از Windows Explorer یا Finder در رایانه شخصی یا Mac. همچنین مجموعه ای غنی از ویژگی هایی را ارائه می دهد که کاربران حرفه ای به دنبال آن هستند. شما حتی می توانید فضای مورد استفاده در دستگاه تلفن همراه خود را با تجزیه و تحلیل ذخیره سازی بصری مدیریت کنید.

ویژگی های کلیدی برنامه Cx File Explorer:

فایل‌ها و پوشه‌های خود را سازماندهی کنید: با یک رابط کاربری کاربرپسند، می‌توانید به راحتی عملیات مرور، جابجایی، کپی، فشرده‌سازی، تغییر نام، استخراج، حذف، ایجاد و اشتراک فایل‌ها (پوشه‌ها) را در حافظه داخلی و خارجی دستگاه تلفن همراه خود داشته باشید.

دسترسی به فایل‌ها در فضای ذخیره‌سازی ابری: می‌توانید فایل‌های موجود در فضای ذخیره‌سازی ابری را مدیریت کنید.

دسترسی به فایل‌ها در NAS (ذخیره‌سازی متصل به شبکه): می‌توانید به فایل‌هایی در فضای ذخیره‌سازی راه دور یا مشترک مانند FTP، FTPS، SFTP، SMB، WebDAV و LAN دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید با استفاده از FTP (پروتکل انتقال فایل) از رایانه شخصی به دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه های خود را مدیریت کنید: می توانید برنامه های نصب شده در دستگاه تلفن همراه خود را مدیریت کنید.

ذخیره سازی خود را تجزیه و تحلیل و مدیریت کنید: این اپلیکیشن فایل منیجر تجزیه و تحلیل فضای ذخیره سازی بصری را ارائه می دهد تا بتوانید به سرعت فضای موجود را اسکن کرده و آن را مدیریت کنید. همچنین سطل بازیافت به شما کمک می کند تا به راحتی فضای ذخیره سازی خود را مدیریت کنید.

رابط طراحی متریال: این برنامه از رابط طراحی متریال استفاده می کند.

اگر به دنبال یک برنامه مدیریت فایل هستید که رابط کاربری ساده و شیک با ویژگی های کامل داشته باشد، Cx File Explorer بهترین انتخاب خواهد بود. همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Cx File Explorer را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های این برنامه فایل منیجر اندروید را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت Cx File Explorer 1.8.0

- Bug fixes and minor improvements.
1.7.0
- Supports SMB 3
1.6.5
- Improved performance for android 11
1.4.0
- Quick navigation between recent locations

اطلاعات بیشتر

نسخه
1.8.0
به روز رسانی در
2 دی 1400
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
ارائه توسط
Cx File Explorer
دریافت از
4.8
+173K در مجموع
5 +148K
4 +15K
3 +3K
2 +1K
1 +4K