آیکون Dictionary.com English Word Me)

Dictionary.com English Word Me

11.1.2 برای اندروید
+10M دانلود
4.6
+962K رای
رده سنی

درباره این برنامه

Dictionary.com یک برنامه دیکشنری انگلیسی رایگان و برجسته برای اندروید است. بیش از 1.5 میلیون تعریف و مترادف در این برنامه گنجانده شده است تا واژگان خود را بهبود دهید، برای SAT مطالعه کنید (آزمون مهارت های علمی دانشجویی، که برای پذیرش در کالج های آمریکا استفاده می شود)، برای ACT آماده شوید (آزمون کالج آمریکایی)، یا مهارت های Words with Friends خود را تقویت کنید. این دیکشنری آفلاین را نصب کنید تا هر کجا و هر زمان بتوانید به لغات دسترسی پیدا کنید. محتوای مرجع مورد اعتماد Dictionary.com و Thesaurus.com که برای زبان آموزان انگلیسی طراحی شده است را دریافت کنید.

 

1. برای املا و یادگیری کلمات جدید کمک بگیرید. از جستجوی صوتی برای یافتن تعاریف دیکشنری بدون تایپ کردن یک کلمه استفاده کنید.

 

2. مترادف ها و متضاد های موجود در اصطلاحنامه را پیدا کنید: آمادگی ACT یا SAT خود را تقویت کنید.

 

3. با تلفظ های درون برنامه، کلمات جدید را صحیح بگویید.

 

تعاریف را بیابید، املا را یاد بگیرید، دستور زبان را مطالعه کنید و تلفظ عملی را مشاهده کنید - همه در یک برنامه. تعداد زیادی از ویژگی های آموزشی که به شما کمک می کند واژگان جدید را انتخاب کنید را کشف کنید، از جمله Word of Day، ترندهای زبان و موارد دیگر.

در اینجا جدیدترین بروزرسانی های برنامه دیکشنری دات کام همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Dictionary.com را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

تغییرات جدید

WHAT’S NEW?

Improved Word List Search
You asked, we listened! We’ve enhanced the Word List search experience by adding a feature that clears the search box, and also resolved multiple search results showing up for the same word.

Updated Notification Settings
Major fix to those pesky notification issues! When you open the app, you’ll automatically enjoy the updated (fixed!) experience.

اطلاعات برنامه

نسخه 11.1.2
تاریخ به‌روزرسانی 22 شهریور 1401
حجم 32.4 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 5.0 و بالاتر
تعداد دانلود +10M
رده سنی ۳ سال و بالاتر
ارائه کننده Dictionary.com, LLC
صفحه گوگل پلی com.dictionary

تصاویر برنامه

4.6
+962K در مجموع
5 +695K
4 +182K
3 +42K
2 +15K
1 +27K

ارسال دیدگاه جدید