آیکون DROPS Visual Language Learning)

برنامه DROPS Visual Language Learning

36.29 برای اندروید
+5M دانلود
4.7
+240K رای
رده سنی

Drops یک برنامه آموزش زبان است که "خسته کننده" بودن را از یادگیری زبان حذف می کند. این اپلیکیشن واژگان مفید را از طریق تصاویر مینیمالیستی زیبا و بازی های کوچک سریع، در حافظه شما قرار می دهد. قسمت جالب این است که استفاده از این برنامه فقط 5 دقیقه در روز طول می کشد. در حقیقت این تمام وقتی است که شما برای یادگیری زبان جدید صرف خواهید کرد! عناصر کلی طراحی و بازی ها، Drops را به یکی از منحصر به فرد ترین برنامه های یادگیری زبان تبدیل کرده است.

اپلیکیشن Drops کاملا بصری است و از تصاویر برای ارتباط مستقیم معنی استفاده می کند تا بتوانید زبان را بدون واسطه، سریع تر، بهتر و سرگرم کننده تر یاد بگیرید. محدودیت جلسه 5 دقیقه ای: محدود کردن زمان یادگیری ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما Drops را فوق العاده اعتیاد آور می کند که وقتی در مورد یادگیری زبان صحبت می کنیم چیز بدی نیست. شما همیشه 5 دقیقه فرصت دارید!

ما به خوبی بررسی کردیم که چرا بازی ها بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور هستند، و ماهیت آن را به Drops تزریق کردیم تا برنامه ای ایجاد کنیم که به طرز عجیبی همه جانبه باشد. در این مورد باید این موضوع را بگوییم که شما زمان خود را با بازی تلف نمی کنید، بلکه یک دارایی ارزشمند ایجاد می کنید که آن بدست آوردن دانش یادگیری زبان جدید است.

ما به طیف گسترده ای از زبان هایی که می توانید با Drops بیاموزید افتخار می کنیم و تقریباً هر ماه به زبان های جدید اضافه می کنیم. Drops یک بسته کامل را به صورت رایگان برای زبان آموزان ارائه می دهند: 5 دقیقه یادگیری سرگرم کننده سریع و حماسی در هر روز، بیش از 2400 کلمه در بیش از 99 موضوع. در اینجا جدیدترین بروزرسانی های این برنامه آموزش زبان همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Drops را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

کلمات ضروری این زبان ها را انتخاب کنید:
کره ای، ژاپنی، چینی (هر دو چینی ماندارین و چینی کانتونی)، اسپانیایی (هر دو اسپانیایی کاستیلی و اسپانیایی آمریکایی لاتین)، انگلیسی (هر دو انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی)، استونیایی، فارسی (فارسی)، فرانسوی، فنلاندی، یونانی، آلمانی، هلندی، ایتالیایی، روسی، لهستانی، پرتغالی (هر دو پرتغالی اروپایی و پرتغالی برزیلی)، عبری، تایلندی، عربی، ترکی، تاگالوگ (زبان فیلیپینی)، ویتنامی، اندونزیایی، دانمارکی، سوئدی، نروژی، ایسلندی، مجارستانی، بوسنیایی، کرواتی، صربی، هندی، مائوری، ساموایی و اسپرانتو و هاوایی! 

آپدیت DROPS Visual Language Learning 36.29

We’ve made improvements to the Drops app! This update contains bug fixes and offers you a better play experience. Happy language learning!

اطلاعات بیشتر

نسخه
36.29
به روز رسانی در
30 خرداد 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5M
ارائه توسط
Drops Languages
دریافت از
4.7
+240K در مجموع
5 +191K
4 +33K
3 +7K
2 +2K
1 +4K