آیکون DuckDuckGo Privacy Browser)

برنامه DuckDuckGo Privacy Browser

5.129.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.7
+1M رای
رده سنی

در  DuckDuckGo، ما معتقدیم که حریم خصوصی آنلاین باید ساده باشد. اگر از ردیابی آنلاین خسته شده اید، این مرورگر وب می تواند یاری کننده شما باشد. توسط این مرورگر می توانید از فعالیت های آنلاین روزانه خود محافظت کنید. با یک بار دانلود، یک مرورگر روزمره جدید دریافت می‌کنید که هنگام جستجو و مرور، محافظت یکپارچه ای را در برابر ردیاب‌های شخص ثالث ارائه می‌کند، و حتی هنگام دریافت ایمیل به حفاظت‌های ردیابی دسترسی پیدا می‌کند. با DuckDuckGo، حریم خصوصی می تواند پیش فرض شما باشد.

جستجوی خصوصی — DuckDuckGo Private Search به صورت داخلی ارائه می شود تا بتوانید بدون ردیابی در وب جستجو کنید.

رهایی از ردیابی وبسایت – رادار ردیاب به طور خودکار ردیاب های شخص ثالث پنهانی را که می توانیم در وب سایت هایی که در DuckDuckGo بازدید می کنید پیدا کنیم را مسدود می کند، که این امر مانع از جمع آوری و فروش داده های شما توسط شرکت های پشتیبان این ردیاب ها می شود.

Enforce Encryption (رمزگذاری اجباری) – رمزگذاری هوشمندتر سایت هایی که در DuckDuckGo بازدید می کنید را مجبور می کند تا در صورت وجود از یک اتصال رمزگذاری شده (HTTPS) استفاده کنند و از داده های شما در برابر چشمان کنجکاو محافظت کنند.

مسدود کردن ردیاب‌های ایمیل – 70 درصد ایمیل‌ها به محض باز کردن آن‌ها، شما را دنبال می‌کنند. فعال کردن Email Protection راهی آسان برای مسدود کردن ردیاب‌های ایمیل و پنهان کردن آدرس خود بدون تغییر سرویس است.

برنامه DuckDuckGo دارای ویژگی‌های مروری است که انتظار دارید، مانند تب‌ها و بوکمارک‌ها، به علاوه کنترل‌های حریم خصوصی که دوست دارید.

روی دکمه Fire ضربه بزنید و داده ها را آتش بزنید - برگه ها و داده های مرور خود را با یک بار ضربه زدن روی دکمه آتش پاک کنید.

اولویت حریم خصوصی خود را با GPC نشان دهید - کنترل حریم خصوصی جهانی (GPC) که در برنامه تعبیه شده است قصد دارد به شما کمک کند تا حقوق انصراف قانونی (opt-out) خود را به طور خودکار بیان کنید. این به وب‌سایت‌ها می‌گوید که اطلاعات شخصی شما را تحت چارچوب‌های قانونی آینده (مانند CCPA، GDPR) در ایالت‌ها یا کشورهای مختلف نفروشند یا به اشتراک نگذارند.

لازم نیست منتظر بمانید تا حریم خصوصی خود را پس بگیرید. به میلیون ها نفری که از DuckDuckGo استفاده می کنند بپیوندید و با یک اپلیکیشن از بسیاری از فعالیت های آنلاین روزانه خود محافظت کنید. این حریم خصوصی است که ساده شده است.

ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه داک‌داک‌گو را بلافاصله پس از انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید برنامه DuckDuckGo را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به آسانی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب نمایید.

آپدیت DuckDuckGo Privacy Browser 5.129.0

What's new in this release?
Bug fixes and other improvements

Join our fully distributed team and help raise the standard of trust online — from anywhere! https://duckduckgo.com/hiring

Have feedback?
You can always reach us at https://duckduckgo.com/feedback.

اطلاعات بیشتر

نسخه
5.129.0
به روز رسانی در
1 تیر 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
ارائه توسط
DuckDuckGo
دریافت از
4.7
+1M در مجموع
5 +1M
4 +249K
3 +30K
2 +7K
1 +25K