آیکون Dungeon Keeper)

بازی Dungeon Keeper

1.8.94 برای اندروید
+1M دانلود
4.0
+248K رای
رده سنی

درباره این بازی

Dungeon Keeper - نگهبان سیاه چال نام یک بازی استراتژیک است که در آن باید تاکتیک های شیطانی را به کار بگیرید و در حالی که لانه نهایی را می سازید بر دشمنان خود مسلط شوید. حفاری کنید، طراحی کنید و تسلط داشته باشید. بد بودن در بازی Dungeon Keeper خوب است! تاکتیک های بد را به کار بگیرید و بر دشمنان خود مسلط شوید. لانه نهایی زیرزمینی را بسازید و نیروهای شیطانی را احضار کنید تا دستور شما را انجام دهند. این یک بازی دفاع از برج است، اما بدون برج و بسیار تهاجمی تر!

ارتش جنایتکاران خود را مستقر کنید و حملات ویژه‌ای را برای از بین بردن رقابت انجام دهید. با تله هایی که ماهرانه گذاشته شده و طراحی سیاه چال، دفاع خود را به حداکثر برسانید تا حمله مهاجمان را خنثی کنید. اتاق هایی مانند اتاق شکنجه یا کتابخانه تاریک بسازید تا به مهاجمان شگفتی های دردناک و تکان دهنده ای بدهید. به سیاه چال های دشمن حمله کنید و منابع آنها را غارت کنید. نیروهای خود را مستقر کنید و با تله های تیر، توپ جنگی، هاگ های سمی و موارد دیگر روبرو شوید. دشمنان خیلی زیاد هستند؟ آنها را به جوجه تبدیل کنید! بر Hand of Evil تسلط داشته باشید تا حملات طلسم ویرانگر را از بین ببرید.

برخی از مینیون ها به انگیزه بیشتری نسبت به دیگران نیاز دارند، پس به بچه شیطان های خود ضربه بزنید تا سریعتر کار کنند. با بازیکنان سراسر جهان اتحاد تشکیل دهید. اتحادهای جدید شما این امکان را به شما می‌دهد که مینیون‌ها را به اشتراک بگذارید، تولید منابع را افزایش دهید و دستاوردهای منحصر به فرد اتحاد کسب کنید. در اینجا جدیدترین بروزرسانی های این بازی همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید بازی Dungeon Keeper را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

تغییرات جدید

Miscellaneous updates, like resolved translation problems as well as behind-the-scenes improvements for performance and stability

اطلاعات بازی

نسخه 1.8.94
تاریخ به‌روزرسانی 22 آبان 1398
حجم 46.9 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 4.1 و بالاتر
تعداد دانلود +1M
رده سنی ۷ سال و بالاتر
ارائه کننده ELECTRONIC ARTS
صفحه گوگل پلی com.ea.game.dungeonkeeper_row

تصاویر بازی

4.0
+248K در مجموع
5 +146K
4 +36K
3 +17K
2 +10K
1 +37K

ارسال دیدگاه جدید