آیکون Garena Free Fire - New Age)

بازی Garena Free Fire - New Age

1.69.1 برای اندروید
+1B دانلود
4.3
+104M رای
رده سنی

Free Fire - فری فایر از بهترین بازی های تیراندازی بقا برای موبایل است. هر بازی 10 دقیقه ای شما را در جزیره ای دور دست قرار می دهد که در مقابل 49 بازیکن دیگر قرار دارید و همه به دنبال بقا و زنده ماندن خود هستند. در بازی فری فایر بازیکنان آزادانه نقطه آغاز خود را انتخاب می کنند و با چتر نجات در آن منطقه فرود می آیند. هدف بازیکنان این است که تا حد امکان در منطقه امن بمانند. برای اکتشاف نقشه وسیع با وسایل نقلیه رانندگی کنید، خودتان را در سنگرها پنهان کنید، یا در پشت علف ها مخفی شوید.

 

در این بازی اکشن اندروید شما تیراندازی بقا را به شکل اصلی آن تجربه خواهید کرد. در جستجوی اسلحه باشید، در منطقه بازی بمانید، دشمنان خود را غارت کنید و آخرین فردی باشید که زنده مانده است. تیم های حداکثر 4 نفره ایجاد کنید و در همان لحظه اول از طریق چت صوتی با تیم خود ارتباط برقرار کنید. مانند بازی Call of Duty به ندای وظیفه پاسخ دهید و دوستان خود را به سمت پیروزی سوق دهید و آخرین تیمی باشید که باقی می ماند.

 

حالت بازی سریع گام 4v4 این بازی اکنون به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته باز است! اقتصاد خود را مدیریت کنید، سلاح بخرید و تیم دشمن را شکست دهید. بازی Free Fire دارای گرافیک واقعی و روان است که کنترل های آسان برای استفاده و گرافیک بدون اشکال این بازی، بهترین تجربه بقا که در تلفن همراه پیدا خواهید کرد را به شما ارائه می کند تا نام خود را در میان افسانه ها جاودانه سازید.

 

شما همواره می توانید نسخه جدید بازی فری فایر اندروید را با لینک مستقیم و با سرعت بالا از سایت رویدفا دانلود کنید. این نسخه رسمی بازی است که از گوگل پلی دریافت می شود و در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود. پس با خیال راحت بازی Free Fire را روی گوشی و تبلت خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/com.dts.freefireth حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

نسخه
1.69.1
به روز رسانی در
24 دی 1400
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1B
ارائه توسط
Garena International I
دریافت از
4.3
+104M در مجموع
5 +79M
4 +6M
3 +3M
2 +2M
1 +12M