آیکون Google Chrome)

برنامه Google Chrome

103.0.5060.53 برای اندروید
+10B دانلود
4.3
+39M رای
رده سنی

Google Chrome - گوگل کروم یک مرورگر وب سریع، با استفاده آسان و ایمن است. نسخه کروم طراحی شده برای اندروید، امکاناتی مانند مقالات خبری شخصی‌شده، لینک های سریع به سایت‌های دلخواه، دانلودها و «جستجوی گوگل» و «مترجم گوگل» داخلی را در اختیارتان قرار می‌دهد. همین حالا گوگل کروم را دانلود کنید تا از همان تجربه دوست‌داشتنی مرورگر وب کروم در همه دستگاه‌هایتان لذت ببرید.

 

سریع مرور کنید و کمتر تایپ کنید. از میان نتایج جستجوی شخصی‌شده که در حین تایپ فوراً نشان داده می‌شود انتخاب کنید و صفحه‌های وب قبلاً بازدید شده را به سرعت مرور کنید. فرم‌ها را با ویژگی «تکمیل خودکار» به‌سرعت تکمیل کنید.

 

مرور ناشناس. از «حالت ناشناس» برای مرور اینترنت بدون ذخیره شدن سابقه‌تان استفاده کنید. در همه دستگاه‌هایتان به‌صورت خصوصی مرور کنید.

 

کروم را در همه دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید. وقتی به سیستم Chrome وارد می‌شوید، نشانک‌ها، گذرواژه‌ها و تنظیمات در همه دستگاه‌هایتان به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌شوند. می‌توانید به‌صورت یکپارچه به همه اطلاعاتتان در گوشی موبایل، تبلت یا رایانه کیفی دسترسی داشته باشید.

 

تنها یک ضربه با محتوای دلخواهتان فاصله دارید. گوگل کروم نه‌تنها برای «جستجوی گوگل» سریع است، بلکه طوری طراحی شده است که با همه محتوای دلخواهتان فقط یک ضربه فاصله داشته باشید. از صفحه برگه جدید می‌توانید مستقیماً به سایت‌های خبری مورد علاقه یا رسانه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشید. کروم همچنین ویژگی «ضربه برای جستجو» را در اغلب صفحات وب دارد. می‌توانید همان‌طور که از مطالعه صفحه لذت می‌برید با ضربه زدن روی هر کلمه یا عبارت، جستجوی گوگل انجام دهید.

 

با ویژگی Google Safe Browsing از تلفنتان محافظت کنید. مرورگر گوگل کروم ویژگی Google Safe Browsing را به‌صورت داخلی دارد. این ویژگی با نشان دادن هشدار هنگام ورود به سایت‌های خطرناک یا دانلود فایل‌های خطرناک، گوشی تان را ایمن نگه می‌دارد.

 

دانلود سریع و مشاهده صفحات وب و ویدیو به‌صورت آفلاین کروم دارای دکمه اختصاصی دانلود است، بنابراین می‌توانید ویدیوها، تصاویر و تمام صفحه‌های وب را تنها با یک ضربه دانلود و ذخیره کنید. کروم همچنین در درون خود، صفحه دانلود دارد که در آنجا می‌توانید حتی زمانی که آفلاین هستید، به همه محتوای دانلود شده دسترسی داشته باشید.

 

جستجوی گفتاری گوگل. کروم مرورگر وبی است که می‌توانید واقعاً با آن صحبت کنید. در حال حرکت و بدون تایپ کردن و استفاده از دست برای پیدا کردن پاسخ‌ها از صدایتان استفاده کنید. با استفاده از صدایتان در هر کجا و هر زمان، سریع‌تر می‌توانید مرور و پیمایش کنید.

 

«مترجم گوگل» داخلی: تمام صفحات وب را به‌سرعت ترجمه کنید. کروم دارای «مترجم گوگل» داخلی است تا به شما کمک کند با یک ضربه تمام صفحه وب را به زبان خود ترجمه کنید.

 

صرفه‌جویی در مصرف داده تلفن همراه و افزایش سرعت وب. «حالت ساده» را روشن کنید و تا ۶۰ درصد در مصرف داده صرفه‌جویی کنید. کروم می‌تواند نوشتار، تصاویر، ویدیوها و وب‌سایت‌ها را بدون کاهش کیفیت فشرده کند.

 

توصیه‌های شخصی‌شده هوشمند. کروم تجربه‌ای برایتان خلق می‌کند که دقیقاً مطابق علایقتان است. در صفحه برگه جدید مقالاتی پیدا می‌کنید که Chrome بر اساس سابقه مرور گذشته‌تان انتخاب کرده است.

ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه مرورگر گوگل کروم را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Google Chrome را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت Google Chrome 103.0.5060.53

Thanks for choosing Chrome! This release includes stability and performance improvements.

اطلاعات بیشتر

نسخه
103.0.5060.53
به روز رسانی در
31 خرداد 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10B
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.3
+39M در مجموع
5 +26M
4 +4M
3 +2M
2 +1M
1 +3M