آیکون Google Home)

برنامه Google Home

2.53.1.5 برای اندروید
+100M دانلود
4.1
+1M رای
رده سنی

برنامه گوگل هوم امکان راه‌اندازی، مدیریت، و کنترل دستگاه‌های Google Nest، ‏Google Wifi، ‏Google Home، و Chromecast (کروم کست)، و هزاران محصول سازگار خانه متصل، مثل چراغ، دوربین، دماپا، و غیره را فراهم می کند. برگه «Home» میان‌برهایی برای کارهایی که اغلب انجام می‌دهید در اختیارتان می‌گذارد، مثل پخش موسیقی یا کم کردن نور چراغ‌ها وقتی می‌خواهید فیلم تماشا کنید. تنها با یک یا دو ضربه همه این‌ها را کنترل کنید – و سریع‌تر به چیزهای خوب برسید. برگه «Feed» رویدادهای مهم در خانه‌تان را در یک مکان نشان می‌دهد. در اینجا، روش‌هایی هم برای استفاده مفیدتر از دستگاه‌ها و بهبود تنظیمات خانه‌تان پیدا می‌کنید.

روال‌هایی ایجاد کنید که به شما امکان دهند با یک فرمان ساده چراغ‌های سازگار را روشن کنید، وضعیت آب‌وهوا را بررسی کنید، اخبار پخش کنید، و کارهای دیگری انجام دهید. همه استریم‌های صوتی و ویدیویی فعال در دستگاه‌های سازگار خانه‌تان را در یک مکان ببینید، میزان صدا را تغییر دهید، به قطعه بعدی بروید، یا سریع بلندگوی پخش‌کننده صدا را تغییر دهید. برنامه Google Home طراحی شده است تا وضعیت خانه‌تان را نمایش دهد و شما را از رویدادهایی که ممکن است متوجه‌شان نشده باشید به‌روز نگه دارد تا با یک نگاه از اوضاع خانه مطلع شوید. هرزمان خواستید وضعیت خانه‌تان را کنترل کنید و خلاصه‌ای از رویدادهای اخیر ببینید. همچنین اگر در زمانی که خارج از خانه هستید رویداد مهمی اتفاق بیفتد می‌توانید اعلان دریافت کنید.

با برنامه گوگل هوم ظرف چند دقیقه Nest Wifi و Google Wifi خود را راه‌اندازی کنید. تست‌های سرعت اجرا کنید، شبکه مهمان راه‌اندازی کنید، و به‌آسانی رمز وای فای خود را با اعضای خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید. از کنترل‌های والدین مثل توقف موقت Wi-Fi، برای مدیریت زمان آنلاین بودن کودکان استفاده کنید. به‌طور خودکار ترافیک کنفرانس ویدیویی و بازی را در همه دستگاه‌ها اولویت‌بندی کنید یا تصمیم بگیرید کدام دستگاه‌ها برای انواع ترافیک اولویت‌بندی شوند. درک بهتری از شبکه‌تان داشته باشید، خواه این درک اعلانی از پیوستن دستگاه جدیدی به شبکه‌تان باشد یا اطلاعات آماری دقیقی برای عیب‌یابی اتصال ضعیف اینترنت.

محافظت از حریم‌خصوصی‌تان با یکی از پیشرفته‌ترین زیرساخت‌های امنیتی در جهان شروع می‌شود؛ زیرساختی که ما مستقیماً در همه محصولات گوگل می‌سازیم تا به‌طور پیش‌فرض ایمن باشند. امنیت توکار در «حساب گوگل»‌ شما به‌طور خودکار تهدیدها را حتی پیش‌از آنکه به شما برسند، مسدود می‌کند تا اطلاعات شخصی‌تان همواره امن بماند. ما با ارائه ابزارهای حریم‌خصوصی، کنترل را در دستان شما قرار می‌دهیم. فعالیت «دستیار گوگل»، تنظیمات حریم‌خصوصی، اطلاعات، و اولویت‌های شخص‌تان را کنترل کنید. فعالیتتان را مشاهده کنید، به‌طور دستی آن را حذف کنید، یا انتخاب کنید به‌طور خودکار حذف شود. با صدایتان،‌ حریم‌خصوصی‌تان را در «دستیار گوگل» کنترل کنید. سؤالاتی مثل «Where can I change my privacy settings?‎» (کجا می‌توانم تنظیمات حریم‌خصوصی‌ام را تغییر دهم؟) بپرسید تا پاسخ رایج‌ترین سؤال‌های امنیتی و حریم‌خصوصی را دریافت کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه گوگل هوم را بلافاصله پس از انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Google Home را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به آسانی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب نمایید.

* ممکن است بعضی‌از محصولات و ویژگی‌ها در همه مناطق دردسترس نباشند. نیازمند دستگاه‌های سازگار است.

آپدیت Google Home 2.53.1.5

Over the next few days we’ll be rolling out the following:

With the Google Home app you can control and manage compatible lights, cameras, TVs, and more – all from one place.
New in this update:
Bug fixes and improvements

اطلاعات بیشتر

نسخه
2.53.1.5
به روز رسانی در
23 خرداد 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.1
+1M در مجموع
5 +927K
4 +240K
3 +96K
2 +55K
1 +186K